Dostawca usług - PRZEMYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Logo PRZEMYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

4.7/5 z 2046 ocen

PRZEMYK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba: al. Marszałka Piłsudskiego 12, 43-100 Tychy

NIP: 6462951394

Liczba zrealizowanych usług : 566Charakterystyka działalności firmy

Nasza firma powstała w 2010 roku (w 2017 roku przekształcona w spółkę cywilną, a w 01.2019 roku w spółkę jawną, następnie w 04.2019 roku w spółkę komandytową). Łączenie wiedzy teoretycznej i wieloletniego doświadczenia praktycznego naszych trenerów pozwala na trafną ocenę sytuacji klienta oraz efektywne prowadzenie usług szkoleniowych i doradczych. Dlatego z naszych usług korzystają zarówno duże spółki, jak i firmy z sektora średnich i małych przedsiębiorstw.

Wiedza, działanie, efekty – słowa, które są podstawą filozofii naszego działania. Specjalizujemy się w dostarczaniu Klientom konkretnych korzyści, takich jak zwiększenie sprzedaży, rozwój kompetencji, skuteczne wdrożenie nowych projektów czy wzrost zysków. Nasi Klienci podkreślają, że wyróżniamy się na rynku firm doradczo-szkoleniowych biznesowym podejściem oraz nastawieniem na faktyczne rozwiązanie ich problemów.

Uważamy, że w biznesie ważne są wartości, dlatego każdy, kto reprezentuje firmę „Przemyk”, na wszystkich etapach współpracy, kieruje się zasadami uczciwości, rzetelności i partnerstwa. Wartości te determinują nasz sposób pracy i są gwarancją sukcesu naszych Klientów.

Firma posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015 wydany przez Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków S.A., al. gen. Józefa Hallera 126, 80-416 Gdańsk, w zakresie prowadzenia szkoleń oraz doradztwa biznesowego.

Certyfikat_ISO_2023.pdf
referencje_alians_trade.pdf
fundacja_rozwoju_bankowosci-referencje.jpg
List_referencyjny_Klingspor.pdf
List_referencyjny_Sertop.pdf
List-referencyjny_TVM_Transport.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: kontakt@przemyk.pl
Telefon: (+48) 604 915 970

Ciasteczka>