PROFESJONALNE SZKOLENIA POLSKA SP. Z O.O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Możliwość dofinansowania
Logo PROFESJONALNE SZKOLENIA POLSKA SP. Z O.O SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. ks. Ignacego Wierobieja 2/4
17-200 Hajnówka
Usługa szkoleniowa / Usługa doradcza
Liczba zrealizowanych usług: 26
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Firma PROFESJONALNE SZKOLENIA POLSKA SPÓŁKA Z O .O POWSTAŁA W WYNIKU PRZEKSZTAŁCENIA FIRMY Marzanna Nikliborc – profesjonalne szkolenia

Powstała w 2008 roku, aby poprzez szkolenia i edukację pracowników stoisk świeżych pomagać właścicielom placówek handlowych zwiększać sprzedaż i minimalizować straty. Firma przez ostatnich 15 lat zdobyła zaufanie wielu renomowanym firm z branży spożywczej min; Społem, Twoje Markety, Auchan, API-Warszawa, Lewiatan i Kupiec.

Programy szkoleń są ustalane według indywidualnych potrzeb naszego klienta jak również z listy szkoleń standardowych.

Wyróżnia nas solidność, dokładność i zaufanie wielu naszych klientów.

JAKIE SZKOLENIA PROWADZIMY:

Specjalizujemy się w szkoleniach sprzedażowych i w zakresie zarzadzania ludźmi na wszystkich szczeblach. W zależności od potrzeb naszych Klientów prowadzimy szkolenia jedno lub dwudniowe oraz długoterminowe projekty odbywające się w sklepach na stoiskach oraz salach wykładowych na miejscu u klienta. Szkolenia są prowadzone z zakresu zwiększania obrotów bez podnoszenia marzy oraz technik sprzedaży bezpośrednich i pośrednich.

JAKIE METODY STOSUJEMY:

Na każdym szkoleniu 30 % czasu to wiedza teoretyczna przekazywana przez trenera oraz praktyka poparta przykładami „z 20 letniego doświadczenia trenera” – trenerzy prowadzący szkolenia to w 100 % PRAKTYCY .

70 % czasu na szkoleniu to ćwiczenia praktyczne.

Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
mnikliborc@profesjonalneszkolenie.pl
Telefon
(+48) 511 072 832