Dostawca usług - Agencja Reklamowa NXT Tomasz Madejski

Logo Agencja Reklamowa NXT Tomasz Madejski

4.7/5 z 3322 ocen

Agencja Reklamowa NXT Tomasz Madejski

Siedziba: ul. Prosta 135B, 44-203 Rybnik

NIP: 6422726260

Liczba zrealizowanych usług : 593Charakterystyka działalności firmy

 

KIM JESTEŚMY?

Zajmujemy się organizacją szkoleń z dofinansowaniem unijnym. Ich niepodważalną jakość oraz profesjonalizm potwierdza Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0, przyznany przez profesjonalną i niezależną organizację certyfikującą o międzynarodowej renomie, specjalizującą się w audytach systemów zarządzania – DEKRA Certification.

Oferujemy szkolenia dopasowane do potrzeb naszych uczestników, ponieważ dążymy do tego, by wspólnie spędzony czas przyniósł wymierne rezultaty. Potwierdzeniem zdobytych kompetencji zawodowych jest certyfikat przyznawany uczestnikom po zakończeniu szkolenia. Szczegółowa weryfikacja potencjalnych trenerów, pozwala nam zatrudniać najlepszych fachowców.

 

CO ROBIMY?

Change Institute to marka, która pomaga w rozwoju i motywacji pracowników małych i średnich przedsiębiorstw. Szkolenia zawodowe objęte są dofinansowaniem unijnym do 80%. Tematyka proponowanych kursów dotyczy wielu różnych gałęzi rynku. Organizujemy także szkolenia dedykowane, opracowane na podstawie preferencji danej firmy. Jesteśmy od tego, by pomóc przedsiębiorcom zyskać miano godnych graczy w świecie hiperkonkurencji.

 

OD KIEDY?

Nasz Instytut Zmian wywodzi się z firmy Agencja Reklamowa NXT Tomasz Madejski. Rozwijamy siebie i innych od 2002 roku. Przez 17 lat przeprowadziliśmy setki szkoleń, zyskaliśmy setki przyjaznych referencji i uśmiechów zadowolonych Klientów. Wszystko po to, by dać Ci poczucie pewności, że to najlepsza inwestycja w siebie, na jaką możesz sobie pozwolić.

Agencja NXT to miejsce, w którym przekuwamy potrzeby klientów w realne wyniki. Naszą misją jest dzielenie się zdobytym doświadczeniem oraz wiedzą ze świata marketingu, wizerunku oraz efektywnej sprzedaży.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! WPROWADZIMY USŁUGĘ STWORZONĄ SPECJALNIE DLA CIEBIE!


Od lat świadczymy usługi szkoleniowe, dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie w realizacji procesu kształcenia. Nasze szkolenia adresujemy do osób zajmujących się zawodowo handlem, kontaktem z klientami i ich obsługą, marketerów, pracowników agencji marketingowych, jak również do osób zajmujących się budową i ochroną wizerunku. Wspieramy zespoły handlowe i sprzedażowe w osiąganiu wyznaczanych celów. 

Do organizacji każdego szkolenia podchodzimy profesjonalnie, zgodnie z przyjętymi standardami – zobacz, jak przeprowadzamy proces szkoleniowy.

Gwarantujemy jasne i przejrzyste zasady etyczne. 

Kadrę szkoleniowców stanowią certyfikowani trenerzy, posiadający wysoki poziom kwalifikacji zawodowych oraz ogromne doświadczenie poparte wiedzą z zakresu szkoleniowego.

Dodatkowo konsultujemy oraz doradzamy najlepsze i jednocześnie optymalne rozwiązania przy pracach projektowych nad strategiami z zakresu komunikacji z klientem, zarządzaniem wizerunkiem czy polityką promocyjno-informacyjną. 

 

Agencja NXT posiada certyfikat SUS 2.0 - Standardy Usług Szkoleniowo-Rozwojowych co potwierdza wysokie standardy usług szkoleniowych. Nasz Instytut Zmian wywodzi się z firmy Agencja Reklamowa NXT Tomasz Madejski. Rozwijamy siebie i innych od 2002 roku. Przez 17 lat przeprowadziliśmy setki szkoleń, zyskaliśmy setki przyjaznych referencji i uśmiechów zadowolonych Klientów. Wszystko po to, by dać Ci poczucie pewności, że to najlepsza inwestycja w siebie, na jaką możesz sobie pozwolić.

Poznaj opinie niektórych uczestników biorących udział w naszych szkoleniach.

 

 

Wizja Change Institute:

Nieustanna inwestycja w rozwój i jakość szkoleń, pomaga nam w osiągnięciu rozpoznawalnej marki będącej liderem na rynku szkoleniowym. Nasze działania są promocją profesjonalizmu i nastawienia na potrzeby Klienta. To jego progres i zwiększenie umiejętności są naszym celem zawodowym. Change is your Chance.  
 

Misja Change Institute:

Mali i średni przedsiębiorcy oraz firmy jednoosobowe nastawione na rynek usługowy to najbardziej liczebna gałąź gospodarki naszego kraju. Przez organizację i prowadzenie szkoleń z dofinansowaniem, chcemy rozwijać i podnosić kompetencje zawodowe naszych uczestników. 
 
Skupiamy się na tym, by poszerzać tematykę swoich działań i niezależnie od branży przeprowadzić pomocne szkolenie – pełne konkretów i ćwiczeń warsztatowych. Dla osiągnięcia celu dobieramy mistrzów w swoim fachu – profesjonalną kadrę szkoleniową. Dzięki temu uczestnicy szybko dostrzegają realne efekty korzystania z naszych usług.

Naszą Misią jest organizowanie najwyższej jakości szkoleń niezależnie od tematu i branży, które dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej są dostępne dla wielu mieszkańców Śląska.  
 

Cele Change Institute:

Nastawienie na klienta — sensem naszej pracy jest zadowolenie i rozwój naszych kontrahentów.  

Silna pozycja finansowa — która zapewni to, że sami będziemy szli do przodu, mając coraz więcej do zaoferowania.

Rozwój działalności — zwiększenie zakresu branż, w których szkolimy, współpraca ze znanymi trenerami.

Innowacyjność — wprowadzanie nowych metod szkolenia, podnoszących efektywność naszych działań.

Rozpoznawalność — naszym celem jest dotarcie z inicjatywą do wszystkich, którzy jej oczekują.

 

Wzór certyfikatu SUS PL 2020.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: a.skiba@change.info.pl
Telefon: (+48) 605 410 033

Ciasteczka>