AKADEMIA SWEET DECOR BARBARA PACH
AKADEMIA SWEET DECOR BARBARA PACH
Charakterystyka działalności firmy
Kilka słów o historii… Spółka Sweet Decor to wielopokoleniowa firma z tradycjami, powstała w 1992 roku jako Przedsiębiorstwo Handlowe "Pach" początkowo jako stragan obwoźny oferujący towary spożywcze jak również produkty do dekoracji ciast i tortów. Z biegiem czasu stragan przerodził się w hurtownię, a oferta produktowa została wzbogacona o kolejne znane i lubiane marki. Następnym etapem ewolucji firmy była zmiana nazwy na Sweet Decor S.C. co równocześnie zapoczątkowało działalność sklepu internetowego, który do dnia dzisiejszego cieszy się ogromną popularnością wśród cukierników w kraju jak i za granicą.
Z racji ciągle rosnącego zainteresowania sztuką dekoracji tortów pojawił się pomysł stworzenia miejsca gdzie powstaną cukiernicze dzieła sztuki, gdzie każdy z uczestników szkolenia, pod opieką nauczyciela – mistrza – będzie mógł uwolnić wyobraźnię i oddać się swojej pasji.
Tak powstała Akademia Sweet Decor, gdzie już od 2010 roku szkolimy cukierników i pasjonatów, ale i tych wszystkich którzy samodzielnie przygotowują wypieki w domu.
Początkowo szkolenia odbywały się w tarnogórskiej restauracji po czym kila lat później otworzyliśmy jedno z najnowocześniejszych w Polsce, centrum szkoleniowe - AKADEMIA SWEET DECOR w pełni wyposażone
w urządzenia multimedialnie i techniczne odpowiadające pracy kilkunastu osób.
Od 2015 roku szkolenia prowadzone są w nowoczesnej, kompleksowo wyposażonej Sali szkoleniowej. Nasza nowoczesna pracownia wyposażona w sprzęt techniczny i multimedialny:
- przestronna, komfortowa, klimatyzowana sala szkoleniowa,
- 15 specjalistycznych stanowisk roboczych (stoły – szkoleniowo–pokazowe, krzesła obrotowe),
- Kamera wraz z TV umożliwiające uczestnikom szkolenia obserwowanie najmniejszego szczegółu i dopracowania dekoracji pokazywanej przez trenera;
- na sali dostęp do wody, pieca, kuchenek indukcyjnych, lodówek, zamrażarek oraz małego sprzętu AGD
W razie potrzeby możliwość ustawienia:
- Projektora, Flipchartu, Ekranu
W latach 2010- 2018 przeszkoliliśmy ponad 1300 osób.
Nasze szkolenia mają charakter stacjonarny ( w Akademii Sweet Decor), jak również wyjazdowy (szkolimy nauczycieli, uczniów w swoich szkołach, osoby prywatne, na zlecenia firm, instytucji- urzędów pracy, cech rzemiosł, cukiernii, restauracji w miejscach wskazanych przez Klienta).
Współpracujemy tylko z wykwalifikowaną kadrą trenerów (technologów cukiernictwa, mistrzów sugarcraftingu,) którzy od lat świadczą dla nas uslugi szkoleniowe. Stawiamy na rozwój, ciągle szukamy nowości, rozwijamy naszą ofertę, aby była jak najbardziej konkurencyjna i trafiała w wyjątkowe potrzeby naszych Klientów.
Każde szkolenie kończy się otrzymaniem certyfikatu ukończenia szkolenia.
C E R T Y F I K A T
Przyznany organizacji:
Akademia Sweet Decor Barbara Pach
ul. Ks. Dr. Józefa Knosały 227
42-445 Radzionków
Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków S.A., al. gen. Józefa Hallera 126,
80-416 Gdańsk, zaświadcza, że System Zarządzania Jakością wyżej wymienionej organizacji został
oceniony i stwierdzono jego zgodność z wymaganiami:
ISO 9001:2015
Zakres certyfikacji:
REALIZACJA SZKOLEŃ CUKIERNICZYCH I KULINARNYCH
OTWARTYCH I ZAMKNIĘTYCH DLA KLIENTÓW
INSTYTUCJONALNYCH I INDYWIDUALNYCH
Nr Certyfikatu: NC-2944