Midero Spółka Akcyjna

Możliwość dofinansowania
Logo Midero Spółka Akcyjna

Midero Spółka Akcyjna

NIP 6762499946
ul. Mogilska 65/IV Piętro
31-545 Kraków
Usługa doradcza / Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 1016
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Midero - pomagamy skalować biznes

Jesteśmy zmianą, dzięki której Twoja firma zacznie podążać za wyznaczonymi celami

Łączymy specjalistów z branż e-commerce, software development, SEO i doradztwa biznesowego. Razem pracujemy nad tym, by Twoja firma osiągała wyniki zgodne z ustalonym przez Ciebie planem.

Aplikacje webowe i mobilne - tworzymy narzędzia pomagające skalować Twój biznes

Tworzymy specjalistyczne oprogramowanie dostosowane do procesów zachodzących w firmie Klienta. 

Po szczegółowej analizie przygotowujemy systemy do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem (systemy ERP) oraz systemy do zarządzania relacjami z klientem (systemy CRM). Każde z rozwiązań dostosowane jest do wymogów, jakie stawia branża, w której działa klient. 

Specjalizujemy się w tworzeniu konfiguratorów 3D, które pozwalają nie tylko na wizualizowanie złożonych produktów, ale również na skrócenie procesu sprzedaży oraz usprawnienie przepływu informacji między Twoją firmą, Klientami, Partnerami i Dostawcami. Z takich rozwiązań korzystają między innymi przedstawiciele firm zajmujących się produkcją schodów, placów zabaw oraz zabudowy wewnętrznej. 

Budujemy strony internetowe dostosowane do indywidualnych wymagań klienta. Tworzymy sklepy internetowe, ułatwiamy kontakt z odbiorcami, pomagamy w ochronie danych osobowych w Internecie. 

Wdrażanie Sztucznej Inteligencji – Szkolenia i Doradztwo w Midero

W Midero nie tylko dostrzegamy ogromne możliwości, jakie przynosi rozwój sztucznej inteligencji, ale również chcemy dzielić się naszą wiedzą z przedsiębiorcami pragnącymi opanować skuteczne wdrażanie AI w swoich firmach. Nasze szkolenia otwierają przed uczestnikami nowe perspektywy i dostarczają praktycznych umiejętności, które pomagają w optymalizacji procesów, zwiększaniu efektywności oraz zdobywaniu przewagi konkurencyjnej. Oferujemy szkolenia zarówno stacjonarne, zdalne, jak i hybrydowe, dostosowując się do potrzeb uczestników. Ponadto realizujemy usługi doradztwa biznesowego w zakresie wdrażania AI, pomagając przedsiębiorstwom skutecznie integrować nowoczesne technologie z ich procesami biznesowymi.

Pozycjonowanie stron internetowych, obsługa kampanii Google Ads, Facebook Ads — sprawiamy, że będziesz widoczny w sieci

Współpracujemy z sektorem małych i średnich firm, ponieważ zależy nam na ich rozwoju. Prowadzimy zaawansowaną analitykę webową, która pomaga poznać odbiorców treści zamieszczanych na stronach internetowych naszych klientów. Na podstawie zebranych danych oraz analiz rynkowych realizowanych za pomocą branżowych oraz autorskich narzędzi prowadzimy kampanię SEO (pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych w wyszukiwarkach internetowych), kampanię Google Ads, oraz kampanię Facebook Ads

Doradztwo biznesowe oraz prowadzenie prac B+R — dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne w rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw jest doradztwo biznesowe oraz prowadzenie prac badawczo rozwojowych nad wprowadzaniem nowych produktów, a także ich dalszym rozwojem. 

Midero posiada akredytację Bazy Usług Rozwojowych PARP oraz status Centrum Badawczo Rozwojowego, dlatego poza korzyściami wynikającymi z dofinansowania możliwe jest uzyskanie ulgi B+R (dodatkowe 100% kosztów uzyskania przychodu).

Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
info@midero.pl
Telefon
(+48) 534 318 322