Wsparcie Dotacyjne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Możliwość dofinansowania
Logo Wsparcie Dotacyjne spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Brak ocen dla tego dostawcy
673
34-130 Brody
Usługa szkoleniowa / Usługa doradcza
Liczba zrealizowanych usług: 0
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Indywidualne podejście, wiedza i doświadczenie, dbałość o Klienta - te słowa idealnie opisują wartości firmy Wsparcie Dotacyjne. Posiadamy Zespół z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w tematyce usług szkoleniowych, jak i doradczych oraz w zakresie pozyskiwania środków na szeroko pojęty rozwój działalności.

Nasze usługi realizujemy zgodnie z normą jakości ISO 9001:2015.

Aby jak najlepiej doradzać naszym Klientom szczegółowo analizujemy ich potrzeby, a następnie wspólnie z Klientem wybieramy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Pozyskanie dofinansowania wymaga wypełnienia dużej ilości różnego rodzaju dokumentacji, a w wyniku działania naszego Zespołu do Spraw Wniosków, proces ten jest dla Przedsiębiorcy skrócony do koniecznego minimum. Znajomość branży, a także ciągłe dokształcanie się kadry owocuje znajomością wszystkich aktualnie trwających naborów wniosków, dzięki czemu możemy oferować Klientom możliwość pozyskiwania różnego rodzaju dotacji, dopasowanej do działalności danego przedsiębiorstwa.

Nasz Zespół do Spraw Szkoleń na bieżąco śledzi nowości na rynku, dzięki czemu może przedstawić Klientowi szeroki wachlarz możliwości, a także zapewnić przeszkolenie kadry w wybranym zakresie, zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa. Zajmujemy się organizowaniem szkoleń od A do Z - organizujemy salę, zapewniamy osobę szkolącą - posiadającą szeroki zasób wiedzy w obszarze, z których macie Państwo potrzebę pozyskania informacji oraz zapewniamy wsparcie logistyczne całego procesu szkoleniowego. Oferujemy także możliwość zorganizowania szkolenia u Państwa w firmie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo specjalistyczne szkolenia z zakresu Księgowości, BHP, Kadry i Płace, z obsługi programów OPTIMA i PŁATNIK, oraz szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe w zakresie znajomości programów i systemów takich jak: Microsoft Office, AutoCad,  SQL, czy WordPress. Organizujemy także szkolenia z zakresu marketingu, sprzedaży. Wśród tematów naszych szkoleń nie brakuje również szeroko rozumianego zarządzania przedsiębiorstwem dla Właścicieli i Menadżerów, a także jakże niezbędnej w obecnych czasach sztucznej inteligencji (AI).

Przez lata działania na rynku firma Wsparcie Dotacyjne zyskała grono zadowolonych Klientów, dzięki ciągłemu rozwojowi i poszukiwaniu nowych rozwiązań. Jeżeli mają Państwo pytania odnośnie oferty firmy - zapraszamy do kontaktu.

Dane kontaktowe firmy:

Adres e-mail: kontakt@wsparciedotacyjne.org.pl

Ares strony internetowej: https://wsparciedotacyjne.org.pl/

Można się z nami także skontaktować pod numerami telefonu: 730 103 001 oraz 511 103 162.

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
kontakt@wsparciedotacyjne.org.pl
Telefon
(+48) 666 660 364