TQMsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Możliwość dofinansowania
Logo TQMsoft spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
ul. Bociana 22a
31-231 Kraków
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 228
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

TQMsoft to lider na rynku szkoleń i konsultacji, głównie dla branży produkcyjnej. Oferowane przez nas usługi są odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie i trendy oraz wymogi rynkowe w branży produkcyjnej i usługowej.

Dostarczamy sprawdzone rozwiązania z zakresu jakości i produktywności w postaci oprogramowania do zapewnienia jakości oraz narzędzia do optymalizacji wydajności produkcji.

CO OFERUJEMY?

Szkolenia otwarte - w naszym portfolio znajdziesz szeroki wachlarz szkoleń m. in. z zakresu narzędzi jakości i zarządzania, metrologii, statystyki,  norm, auditów, logistyki oraz autorski program rozwijania kompetencji osobistych - PersonAll®.
Szkolenia są prowadzone zarówno w formie stacjonarnej, jak i online

Szkolenia zamknięte – dedykowane dla danej firmy i odpasowane do indywidualnych celów, oczekiwań i możliwości Klienta. Polecane szczególnie w przypadku większej ilości Uczestników do przeszkolenia. 
Brzmi ciekawie? Napisz do nas, a opracujemy dla Ciebie szkolenie “szyte na miarę”. Dzięki współpracy z trenerami o wysokich kompetencjach i wieloletnim doświadczeniu, w ramach szkolenia możesz skorzystać również z usług doradczych przy omawianiu konkretnych zagadnień.

Program Kierunków Eksperckich - skorzystaj z gotowej ścieżki rozwoju kompetencji Pracowników w wybranym kierunku i specjalizacji.
Przygotowaliśmy kompleksowy program szkoleniowy w kierunkach tj. lider lean, lider optymalizacji procesów, kontroler jakości i inne. Po ukończeniu cyklu szkoleniowego Uczestnik otrzymuje dodatkowy imienny certyfikat potwierdzający kwalifikacje.

Oprogramowanie i sprzęt – dostarczamy rozwiązania software’owo sprzętowe pozwalające kierownikom produkcji i liderom zespołów na natychmiastowe podejmowanie trafnych decyzji, dotyczących linii i maszyn, które mają kluczowy wpływ na koszty produkcji. Dajemy narzędzia, aby działać natychmiastowo i precyzyjnie. Kierownicy produkcji, służby utrzymania ruchu oraz liderzy zespołów produkcyjnych mają narzędzie, dzięki któremu widzą stan linii i maszyn oraz realizacji produkcji jak na dłoni.

  • Vorne XL810 i ANDON – oferujemy najnowszą wersję systemu do monitorowania wskaźnika OEE (wydajność, jakość, wykorzystanie) maszyn i linii produkcyjnych, dzięki któremu otrzymujesz informacje o przestojach, stratach oraz wydajności pracownikó

    Konsultacje - Realizujemy rozwojowe usługi doradcze i konsultacje w szerokim zakresie  wsparcia kadry kierowniczej i inżynierskiej oraz liderów zespołów w obszarach zarządzania, doskonalenia operacyjnego, w tym narzędzi Lean Manufacturing, doskonalenia procesów i redukcji ich zmienności poprzez metodologię Six Sigma. Koncentrujemy się na usprawnianiu procesów, rozwiązywaniu problemów i nie boimy się wyzwań.

DLACZEGO MY?

  • starannie dobrana kadra trenerska – współpracujemy jedynie z wyselekcjonowanymi trenerami o wysokich kwalifikacjach, którzy pomyślnie przechodzą naszą wieloetapową rekrutację,
  • zorientowanie na jakość – poszerzamy bazę zadowolonych i lojalnych klientów, dzięki zapewnieniu usług wysokiej jakości,
  • skuteczność oparta na liczbach – w ramach usług konsultacyjnych, opracowujemy strategię działania (ludzie, maszyny, procesy) oraz wspieramy wdrożenie, do momentu uzyskania założonych wyników,
  • transfer wiedzy – jako dystrybutorzy oprogramowania i sprzętu wspierającego produkcję, oprócz zakupu licencji, oferujemy również wsparcie merytoryczne w trakcie i po wdrożeniu, realizując usługę kompleksowo i skutecznie.
Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
szkolenia@tqmsoft.eu
Telefon
(+48) 725 230 009