Agnieszka Gerke FizjoLider

Możliwość dofinansowania
Logo Agnieszka Gerke FizjoLider
54E
73-110 Tychowo
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 6
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Firma FizjoLider powstała w październiku 2019 roku w odpowiedzi na rosnąca potrzebę profesjonalnych szkoleń z ultrasonografii narządu ruchu w obszarze zawodowym fizjoterapeutów, lekarzy, osteopatów i studentów kierunków medycznych.

Jej główna grupą docelową są fizjoterapeuci, którzy w procesie kształcenia zawodowego nie mieli możliwości zdobyć wiedzy i praktyki z obszaru diagnostyki obrazowej jak ultrasonografia. Jest tak dlatego ponieważ wykorzystanie badania USG stało się popularne w tej grupie zawodowej dopiero w ostatnich latach a uczelnie wyższe dopiero niedawno rozpoczęły proces kształcenia swoich studentów w tym obszarze.

Firma FizjoLider od samego początku istnienia prowadzi szkolenia online oraz szkolenia stacjonarne w całej Polsce. Kadra instruktorów, to wyłącznie fizjoterapeuci praktycy, którzy na co dzień pracują z pacjentami i wykorzystują do tego „stetoskop XXI wieku” jakim jest aparat USG. Kursy stacjonarne obejmują kilka tematów jak kurs wykorzystania USG w badaniu narządu ruchu (poziom podstawowy i zaawansowany), kurs badania USG barku, kurs praktycznej ultrasonografii w terapii uroginekologicznej oraz warsztaty „abcUSG - ALFABET ultrasonografii”, które są kontynuacją kursu online z „Podstaw USG narządu ruchu”. Do końca 2022 roku z usług firmy skorzystało ponad 1700 absolwentów kursu online oraz kilkuset absolwentów kursów stacjonarnych.

Firma FizjoLider wprowadziła w Polsce nowy standard kursów z USG polegający na NAGRYWANIU - LIVE kursów stacjonarnych z USG narządu ruchu i USG w uroginekologii, z możliwością dostępu do nagrania po zakończeniu kursu. Jest to wyjątkowa forma doskonalenia zawodowego, która pozwala absolwentom szkoleń odświerzać zdobytą wiedzę oraz utrwalać nabyte umiejętności po kursie.

Kursy i warsztaty prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym i praktycznym. Standard pracy, to para uczestników na jeden aparat USG. Po zakończeniu kursu, absolwenci otrzymują certyfikat zakończenia szkolenia potwierdzający ich umiejętności w języku polskim i angielskim.

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
biuro@fizjolider.pl
Telefon
(+48) 500 279 309