Dostawca usług - CloudTeam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Logo CloudTeam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

3.9/5 z 52 ocen

CloudTeam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba: ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa

NIP: 5252388265

Liczba zrealizowanych usług : 14Charakterystyka działalności firmy

CloudTeam jest jedną z wiodących firm w branży IT w Polsce, która specjalizuje się w Cloud Computingu na platformach AWS, Azure i Google Cloud Platform, zarówno w zakresie usług doradczych, jak i szkoleniowych.

Działając na terenie całej Polski oraz online, zapewniamy kompleksową usługę wsparcia Twojej organizacji w przygotowaniu pracowników do efektywnego wykorzystania platform chmurowych. Oferujemy dedykowane portale edukacyjne dla organizacji z darmowymi szkoleniami online oraz szkolenia w modelu hybrydowym i tradycyjne szkolenia w klasie (ILT).

W CloudTeam od powstania w 2003 działamy według jasno określonej przez założycieli strategii. To pozwoliło nam już w 2011 roku zostać największym ośrodkiem szkoleniowym Microsoft w Europie Środkowo-Wschodniej dostarczając tysiącom klientów na obszarze Polski wiedzę, która zmienia ich życie, wzmacnia konkurencyjność polskiej gospodarki i buduje lepsze jutro.

Zakres usług obejmuje również rozwiązania oferowane przez Citrix, Comptia, Veeam i VMware.

CloudTeam posiada status ośrodka autoryzowanego liczących się firm software’owych i egzaminacyjnych. Dzięki współpracy z naszymi partnerami oferujemy pełen zakres szkoleń z zakresu IT.

CloudTeam jako jedyna firma szkoleniowa w Polsce jest członkiem prestiżowej organizacji Leading Learning Partners Association (LLPA).

LLPA zrzesza 32 firmy działających na obszarze Europy, Afryki i Ameryki Południowej i Australii, które funkcjonują w branży szkoleń IT. Członkostwo w LLPA wymaga spełnienia bardzo surowych kryteriów. Organizacja przyjmuje w swoje szeregi jedynie najbardziej innowacyjne ośrodki szkoleniowe w danym kraju, wymagając najwyższego poziomu ocen świadczonych usług i najlepszych kompetencji marketingowo-sprzedażowych.

Dzięki członkostwu w LLPA CloudTeam uzyska możliwość wymiany wiedzy, zasobów i specjalizacji z najlepszymi i największymi firmami szkoleniowymi IT w Europie, w celu osiągnięcia najbardziej kompletnego pakietu oferowanych szkoleń dla zaspokojenia szybko rosnących potrzeb branży IT w Polsce.

CloudTeam posiada status ośrodka autoryzowanego liczących się firm software'owych i egzaminacyjnych:

  • Microsoft Partner
  • Amazon Web Services Authorized Training Partner
  • Amazon Web Services Authorized Consulting Partner
  • Google Cloud Platform Authorized Training Partner
  • DevOps Agile Skills Association Authorized Training Partner
  • Pearson VUE Authorized Testing Center
  • Kryterion Authorized Testing Center
  • PSI Authorized Testing Center

CloudTeam posiada certyfikat "Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0)"

Ref_AWS_1.pdf
cloudteam-sus-en.jpg
Ref_MS_2.pdf
cloudteam-sus-pl.jpg
Ref_3.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: info@cloudteam.pl
Telefon: (+48) 223 790 200

Ciasteczka>