Connecto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Możliwość dofinansowania
Logo Connecto Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Mariacka 1/5
41-205 Sosnowiec
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 188
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Firma Connecto Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne usprawniające funkcjonowanie przedsiębiorstwa, niezależnie od branży. Wdraża systemy ERP marki Comarch, z którą współpracuje od 2005 roku, czyli od początku istnienia.

Firma Connecto Sp. z o.o jest również producentem oprogramowania DMS wykorzystywanego do zarządzania firmą i relacjami z klientem za pomocą komputera i/lub urządzeń mobilnych.

Obsługuje firmy działające między innymi w branży produkcyjnej, handlowej, usługowej, czy budowlanej.

Wspiera klientów na każdym etapie projektu – od zdefiniowania potrzeb, przez implementacje systemu, aż po szkolenie i bieżącą pomoc. Zamówienia realizowane są każdorazowo indywidualnie, poprzez dobór odpowiednich narzędzi informatycznych.

Firma Connecto Sp. z o.o. w chwili obecnej współpracuje z około 800 firmami. Dla każdej z tych firm świadczone były usługi szkoleniowe, które są odpowiednio udokumentowane (karty usług, protokoły odbiorcze, harmonogramy szkoleń, dzienniki szkoleń).

Wysoko specjalizowana kadra konsultantów rokrocznie potwierdza zdobytą wiedzę. Potwierdzeniem są certyfikaty wystawiane przez firmę Comarch SA.

Firma posiada certyfikat poświadczający jakość świadczoncyh usług-

Wysoko specjalizowana kadra konsultantów rokrocznie potwierdza zdobytą wiedzę. Potwierdzeniem są certyfikaty wystawiane przez firmę Comarch SA.- głównego partnera biznesowego.

Ponadto konsultanci uczetsniczą w szkoleniach poszerzających ich wiedzę i umiejętności.

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
mor@connecto.pl
Telefon
(+48) 530 150 628, (+48) 322 630 000