Dostawca usług - Fundacja "Europa House"

Logo Fundacja "Europa House"

4.8/5 z 522 ocen

Fundacja "Europa House"

Siedziba: ul. Bałuckiego 1/43, 43-100 Tychy

NIP: 6462934510

Liczba zrealizowanych usług : 182Charakterystyka działalności firmy

Europa House to instytucja inna niż wszystkie, nastawiona na różnorodne formy integracji polskich instytucji i obywateli z instytucjami oraz obywatelami przebywającymi oraz działającymi na terenie naszego kraju. Potrzeba powołania fundacji wywodzi się z wieloletnich doświadczeń jej założycieli i wnikliwej obserwacji sytuacji na rynku.

Nasze działania prowadzone są głównie w trzech obszarach:

  • Szkoleniowym - nasz zespół skupia w swych szeregach: nauczycieli akademickich, uznanych biznesmenów, native speakerów, lektorów, trenerów personalnych, cenionych sportowców, dietetyków, psychologów, szkoleniowców, coachów biznesu oraz wolontariuszy. Bogate doświadczenie, międzykulturowość i uniwersalność branżowa spowodowały, iż w ostatnich latach z powodzeniem prowadziliśmy szkolenia m.in. z zarządzania, sprzedaży, współpracy z klientem zagranicznym, obsługi klienta (czy pacjenta w służbie zdrowia), radzenia sobie z trudnym klientem, kompetencji miękkich, programowania kampanii reklamowej, marketingu w przedsiębiorstwie oraz języków (A1-B2):  angielskiego, włoskiego i francuskiego z native speakerem. Dzięki dużemu doświadczeniu i rozległej sieci kontaktów, prowadzimy także szeroko pojętą działalność doradczą, zwłaszcza dla małych i średnich firm. Nasze usługi obejmują doradztwo z zakresu min. finansowania działalności gospodarczej, współpracy międzynarodowej czy marketingu.
  • Eventowym - od czterech lat jesteśmy organizatorami międzynarodowych wydarzeń z cyklu Si Silesia / Oui Silésie! oraz Międzynarodowe Spotkanie Biznesu. Mieliśmy okazję organizować Międzynarodowe Forum Gospodarcze na Jurze oraz I Międzynarodowe Forum Inwestycyjne w Skarżysku-Kamiennej. Organizowane przez nas spotkania to możliwość zaprezentowania swojej firmy, dyskusji o regionie, inwestycjach i współpracy oraz nabycia wartościowych kontaktów z instytucjami krajowymi i zagranicznymi.
  • Badawczym - stale monitorujemy rynek i zachodzące na nim zmiany. Od trzech lat wspólnie z GWSH w Katowicach realizujemy  badania pt. „Śląski rynek usług turystycznych”, które prowadzone są na samorządach, hotelach, obiektach gastronomicznych i turystach. Jest to dla nas źródło niezwykle cennej wiedzy, w oparciu o którą tworzymy naszą ofertę szkoleniową.

Członkowie Zarządu Fundacji zostali wyróżnieni prestiżowymi nagrodami:

  • Medal w 2016 r. za działalność na rzecz integracji europejskiej, przyznany przez Ambasadora tytularnego Jerzego Drożdża,
  • Medal w 2017 r. za prace na rzecz rozwoju Okręgowej Izby Przemysłowo-Handlowej w Tychach.

Zapraszamy do współpracy każdą instytucję, dla której rozwój i umocnienie sytuacji na europejskim rynku są najważniejsze.

Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2015 nr 13295, obejmujący usługi szkoleniowe i doradcze oraz w zakresie walidacji i certyfikowania kwalifikacji, a także organizację wydarzeń społecznych, kulturalnych i biznesowych.

certyfikat_pl.pdf
certyfikat_en.pdf
Certyfikat_ISO_EH_PL.jpg
Certyfikat_ISO_EH_ENG.jpg

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@europahouse.com
Telefon: 609 133 451

Ciasteczka>