AlterV Dariusz Ciechan

Możliwość dofinansowania
AlterV Dariusz Ciechan
NIP 8791636660
ul. Augustowska 3
87-100 Toruń
Usługa szkoleniowa / Usługa doradcza
Liczba zrealizowanych usług: 0
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Zajmujemy się zarządzaniem projektami od wielu lat, czynnie zmieniając biznesy naszych klientów.

Relacje z naszymi klientami opieramy na otwartości, transparentności i zaufaniu w celu realizacji zarówno ich, jak i naszych celów oraz dążymy do obopólnej satysfakcji z naszej współpracy. Zawsze jesteśmy do dyspozycji oraz służymy radą. Wspieramy każdy projekt niezależnie od stopnia skomplikowania.

Szkolimy wykorzystując najnowszą wiedzę z zakresu zarządzania projektami, według najlepszych praktyk, wykorzystując  sprawdzone metodologie i standardy zarządzania projektami. Współpracujemy między innymi z  Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wyższą Szkołą Bankową oraz Akademią Zarządzania IT Administracji Publicznej i PMI PC.

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Głównym obszarem naszej działalności są wdrożenia zarządzania projektami, doskonalenie istniejących metodyk zarządzania projektami, zmiany organizacyjne firm oraz szkolenia z zarządzania projektami, programami a zwłaszcza controlling projektów i zarządzanie ryzykiem. Specjalizujemy się w łączeniu metodyk tradycyjnych i zwinnych (Agile).

Lubimy ciekawe wyzwania, dlatego też jesteśmy zaangażowani w budowanie społeczności Kierowników Projektów oraz ich rozwój. 

Z przyjemnością bierzemy udział w lokalnych inicjatywach CSR.

Nasza firma pozytywnie przeszła audyt certyfikujący i uzyskała certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie: "Doradztwo i szkolenia w zakresie zarządzania organizacją, projketami i programami".

Posiadamy uznane międzynarodowe certyfikaty z zakresu zarządzania projektami i programami, m.in. takie jak: PMP, PRINCE2, MSP, PMI-RMP, ITIL, SixSigma, ChMP, MOP, MA TRIZ, PSM, Prince2Agile, AgilePM, MoR, P3O

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
biuro@alterv.pl
Telefon
(+48) 797 968 873