Dostawca usług - AlterV Dariusz Ciechan

Logo AlterV Dariusz Ciechan

4.6/5 z 43 ocen

AlterV Dariusz Ciechan

Siedziba: ul. Augustowska 3, 87-100 Toruń

NIP: 8791636660

Liczba zrealizowanych usług : 12Charakterystyka działalności firmy

Zajmujemy się zarządzaniem projektami od wielu lat, czynnie zmieniając biznesy naszych klientów.

Relacje z naszymi klientami opieramy na otwartości, transparentności i zaufaniu w celu realizacji zarówno ich, jak i naszych celów oraz dążymy do obopólnej satysfakcji z naszej współpracy. Zawsze jesteśmy do dyspozycji oraz służymy radą. Wspieramy każdy projekt niezależnie od stopnia skomplikowania.

Szkolimy wykorzystując najnowszą wiedzę z zakresu zarządzania projektami, według najlepszych praktyk, wykorzystując  sprawdzone metodologie i standardy zarządzania projektami. Współpracujemy między innymi z  Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Wyższą Szkołą Bankową oraz Akademią Zarządzania IT Administracji Publicznej i PMI PC.

Jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Głównym obszarem naszej działalności są wdrożenia zarządzania projektami, doskonalenie istniejących metodyk zarządzania projektami, zmiany organizacyjne firm oraz szkolenia z zarządzania projektami, programami a zwłaszcza controlling projektów i zarządzanie ryzykiem. Specjalizujemy się w łączeniu metodyk tradycyjnych i zwinnych (Agile).

Lubimy ciekawe wyzwania, dlatego też jesteśmy zaangażowani w budowanie społeczności Kierowników Projektów oraz ich rozwój. 

Z przyjemnością bierzemy udział w lokalnych inicjatywach CSR.

Nasza firma pozytywnie przeszła audyt certyfikujący i uzyskała certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie: "Doradztwo i szkolenia w zakresie zarządzania organizacją, projketami i programami".

Posiadamy uznane międzynarodowe certyfikaty z zakresu zarządzania projektami i programami, m.in. takie jak: PMP, PRINCE2, MSP, PMI-RMP, ITIL, SixSigma, ChMP, MOP, MA TRIZ, PSM, Prince2Agile, AgilePM, MoR, P3O

MMP_Neupack_-_AlterV.pdf
Neuca_AlterV.pdf
AIP UMK.pdf
K-POT - 2019-10-31_135736.pdf
Referencje Grupa Azoty.pdf
Referencje MSU.pdf
Referencje TARR.pdf
referencje_Vobacom .PDF
rekomendacje In Spe.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@alterv.pl
Telefon: (+48) 797 968 873

Ciasteczka>