SNM Mobile Maciej Chudy

Możliwość dofinansowania
SNM Mobile Maciej Chudy
NIP 7752522957
6
99-350 Zieleniec
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 2
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Akademia szkoli osoby, które chcą w przyszłości poważnie i profesjonalnie wykonywać zawód tatuatora/tatuatorki lub linergisty/linergistki. Programy naszych szkoleń zostały zbudowane tak, aby zapewnić naszym studentom najlepszą atmosferę do rozpoczęcia ich przygody w branży tatuażu i makijażu permanentnego oraz rozwijać ich umiejętności na każdym poziomie zaawansowania. Szkolenia zapewniają wiedzę teoretyczną, a także intensywne praktyczne doświadczenia w zakresie technik i metod tatuażu.

Akademia oferuje wszystkim zainteresowanym studentom autorskie programy szkoleń, najwyższe standardy, oraz unikalny system nauki.

Nasze techniki, styl, jak również program nauczania są wynikiem wielu lat aktywnej pracy w dziedzinach tatuażu artystycznego z wyróżnieniem technik tatuatorskich jak fine line, mikrorealizm 1RL, hiperrealizm i mikrorealizm, gdzie na podstawie naszego warsztatu na poziomie mistrzowskim opracowaliśmy autorskie metody cieniowania PMU dostosowane do różnego rodzaju skóry twarzy, z wyszczególnieniem brwi, ust i powiek.

Nasz zespół, składający się z doświadczonych i sprawdzonych fachowców, pragnie dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi zainteresowanymi studentami w celu stworzenia nowej generacji wysokiej klasy profesjonalistów.

Klienci z całej Europy wybierają markę INQ, ponieważ wiedzą, że każdy kto posiada certyfikat z naszym logo przeszedł ciężkie, profesjonalne i spersonalizowane szkolenie.

Nasze programy obejmują szkolenia m.in. z:

Tatuaż hiperrealistyczny

Tatuaż mikrorealistyczny

Tatuaż w stylu fine line

Tatuaż w stylu dot shading

Makijaż permanentyny brwi cieniowany

Makijaż permanentny brwi metodą włosa cieniowanego

Makijaż permanentny ust kontur z wypełnieniem lub cieniowaniem lub bezkonturowy

Makijaż powiek typu eyeliner lub eyeliner z cieniowaniem

Nasz kurs dla początkujących ma o wiele trudniejszy przebieg niż kursy dla zaawansowanych w konkurencyjnych szkołach, a sam kurs dla zaawansowany w całości odbywa się na modelach oraz trwa od dwóch tygodni do miesiąca w zależności od stopnia zaawansowania kursanta oraz jego możliwości. Kursanci po przebyciu szkolenia dla zaawansowanych stają się mistrzami w swoim zawodzie, a nie tylko kolejnymi amatorami tatuażu czy makijażu permanentnego. Są cenieni przez kolegów i koleżanki z branży, a klienci darzą ich zaufaniem.

W naszej szkole istnieje również system pozwalający na ciągły rozwój naszych kursantów, wraz z rozwojem szkoły uprawniający do zdobywania kolejnych poziomów kariery.

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
kontakt.inq@gmail.com
Telefon
(+48) 601 150 899, (+48) 665 222 686