Design Express Poland Sp. z o.o.

Możliwość dofinansowania
Logo Design Express Poland Sp. z o.o.
ul. Markowska 22/48
03-742 Warszawa
Usługa szkoleniowa / Usługa doradcza
Liczba zrealizowanych usług: 6
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Design Express wykorzystując oprogramowanie VECTORWORKS oraz ENSCAPE, wspiera przedstawicieli wielu branż - architektów, projektantów wnętrz, architektów krajobrazu i urbanistów, a także projektantów oświetlenia, scenografii i branżę eventową. Dzięki tak szerokiej współpracy i łatwej wymianie informacji pomagamy osiągnąć to, co przy realizacji każdego zlecenia jest najważniejsze: najwyższą jakość oraz zakładane cele - niezwykły projekt tworzący ciekawą, stymulującą i funkcjonalną przestrzeń oraz wysokiej jakości wizualizacje oddziałujące na emocje.

Naszym klientom towarzyszymy podczas całego okresu użytkowania oprogramowania - oferujemy wsparcie techniczne i profesjonalne szkolenia na różnych poziomach zaawansowania zarówno w Vectorworks, jak i w Enscape. Szkolenia prowadzone są online oraz stacjonarnie, w formie otwartej oraz zamkniętej. Prowadzimy również wdrożenia indywidualne, dostosowane do konkretnych potrzeb.


Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i posiadających wysokie kompetencje osób. Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniem, a swoim entuzjazmem zachęcamy partnerów i klientów do dalszego działania.

Nie sztuką jest przeprowadzić szkolenie, mistrzostwem jest sprawić, żeby to szkolenie przyniosło wymarzony efekt.

Poznaj opinie naszych Kursantów: https://designexpress.eu/pl/vectorworks/szkolenie/referencje

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
info.pl@designexpress.eu
Telefon
(+48) 22 4628 799