Dostawca usług - Constant Growth Sp. z o.o.

Logo Constant Growth Sp. z o.o.

4.9/5 z 1868 ocen

Constant Growth Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Franciszka Stefczyka 32/6, 20-151 Lublin

NIP: 7123304333

Liczba zrealizowanych usług : 359Charakterystyka działalności firmy

Constant Growth Sp. z o.o. nasza firma istnieje od 2015 roku z siedzibą w Lublinie. To zespół ekspertów i charyzmatycznych trenerów, których wiedza w znaczący sposób poprawia efektywność firm jak również wskazuje kierunki ich dalszego rozwoju.

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w szkoleniach produkcyjnych oraz interpersonalnych.

Łączymy doświadczenia zawodowe i wiedzę trenerską z codzienną filozofią dobrego zarządzania.
Szkolimy pracowników każdego szczebla – specjalistów, menadżerów, kierowników, dyrektorów.

Pokazujemy, jak przełożyć wiedzę na praktykę, bo wiemy, że w biznesie liczy się działanie.

Co robimy?

Wdrażamy tanie, obciążone niskim ryzykiem pomysły na poprawę:

  • Jakości
  • Bezpieczeństwa
  • Oszczędności czasu
  • Wydajności
  • Wyniku finansowego
  • Morale i motywacji pracowników
  • Zarządzania i komunikacji w firmie

Dlaczego działamy?

Chcemy abyś świat który nas otacza był lepszy, a praca zawodowa była źródłem przyjemności, satysfakcji i motorem rozwoju człowieka. Mamy przekonanie, że osoby i organizację chcą się poprawić i zmienić na lepsze.

Szkolimy specjalistów i menadżerów. Uczymy ich, jak przełożyć wiedzę na właściwe działania. Bo wiemy że działanie liczy się w biznesie.

Jak działamy?

Inspirujemy do zmiany. Odkrywamy prostsze i dające więcej satysfakcji drogi doskonalenia. Sięgamy w obszary nieznanie i trudne z otwartością i radością dziecka. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i kreatywności zespołu.

Stymulujemy naukę poprzez wykorzystywanie doświadczenia, wyciąganie wniosków  z tego, co się wydarzyło  i gruntowną analizę opartą na wiedzy i doświadczeniu trenera. Podajemy przykłady i proste przepisy jak stosować zdobytą wiedzę. Często symulujemy procesy, tak, aby uczestnicy zdobyli doświadczenie pod okiem trenera. Taki proces nauczania daje pewność, że wiedza zostanie przyswojona i zapamiętana, a jej wykorzystanie nie napotka na opór.

Naszą kadrę stanowią osoby sprawdzone – menedżerowie i konsultanci z wieloletnim doświadczeniem! Trenerzy posiadający kwalifikacje formalne. Osoby charyzmatyczne i rzetelne.

Szkolimy zgodnie z SUS 2.0

Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 jest standardem zarządzania i świadczenia usług. Określa wymagania wobec firm szkoleniowo-rozwojowych w zakresie przygotowania, realizacji i ewaluacji oferowanych usług. Wyznacza standardy zarządzania firmami oraz kompetencjami osób odpowiedzialnych za realizację usług. Jest standardem certyfikowanym, jego spełnienie potwierdza audyt przeprowadzony przez DEKRA Certification

Jestesmy wpisani w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych prowadzonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie pod numerem 2.06/00018/2016

Posiadamy SUS 2.0 wydany przez DEKRA Certification Sp. z o.o. o numerze DEKRA/SUS/000096

Cormay.jpg
Marko-Hair.jpg
Evolution.jpg

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@cgrowth.pl
Telefon: 533 251 733

Ciasteczka>