31. MORE THAN ELSE. JAROSŁAW KOC

Możliwość dofinansowania
Logo 31. MORE THAN ELSE. JAROSŁAW KOC
ul. Heleny Piskorskiej 15
87-100 Toruń
Usługa doradcza / Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 14
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Akademia Hair Spa Edu to kompendium wiedzy, łączące miłość do fryzjerstwa oraz dbałość o skórę głowy i zdrowe włosy. Wiemy, że nasza praca ma realny wpływ na samopoczucie oraz życie klientek i klientów. Stawiamy na ciągły rozwój kompetencji, bo wierzymy że jest to najlepszy klucz do samorealizacji i osiągnięcia sukcesu. 

Proponujemy różne szkolenia i kursy:

- najnowsze techniki koloryzacji blond, 

- koloryzacje wielotonowe i wielowymiarowe, 

- rozwiązania dla trudnych przypadków, 

- zaawansowana i skuteczna pielęgnacja,

- trychologia od podstaw do eksperta,

- przedłużanie i zagęszczanie włosów, 

- szkolenie biznesowe dla pracodawcy, 

- szkolenie biznesowe dla pracownika. 

Propozycja szkoleń jest bardzo ciekawa i rozbudowana, aby po odbyciu kursów móc osiągać coraz wyższe wyniki w codziennej pracy na każdej płaszczyźnie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleniową. Proponujemy kursy dofinansowane do 100% z KFS (Krajowego Funduszu Szkoleniowego) lub do 80% z BUR (Bazy Usług Szkoleniowych).

Na szkolenia zapraszamy zarówno osoby praktykujące i doświadczone w zawodzie, jak również tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fryzjerstwem.

Szkolenia bardzo często rozpisane są w formie spotkań cyklicznych (co miesiąc), co daje możliwość regularnego rozwijania swoich umiejętności z jednoczesnym zachowaniem aktualnego grafiku w pracy. 

Akademia Hair Spa Edu to wykwalifikowana kadra fryzjerów-edukatorów, którzy tworzą również salon fryzjerski Hair Spa No.27 w Toruniu. Założycielką Akademii i Salonu jest Magdalena Ceglecka-Koc fryzjer, instruktor, trycholog, dietetyk, szkoleniowiec, audytor oraz prelegent. 

Zajęcia edukacyjne prowadzone są w pełni przygotowanej sali szkoleniowej dostosowanej do organizowania zajęć edukacyjnych dla wybranej grupy uczestników. Na każdym szkoleniu zapewniamy napoje zimne i ciepłe, przekąski oraz lunch z zachowaniem odpowiedniej diety uczestników. 

W Akademii Hair Spa Edu fryzjerzy-edukatorzy pną się po szczeblach swojej kariery i każdego dnia podnoszą kwalifikacje oraz umiejętności. Dzieje się to dzięki odkryciu własnych możliwości oraz uświadomieniu sobie celów, które chcemy osiągnąć. Dotychczas zdobytą wiedzę pragniemy przekazać innym, aby również mogli osiągnąć swój prywatny sukces. 


Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Zachęcamy do starania się o możliwość otrzymania dofinansowania na szkolenia. Oferujemy pełną pomoc przy dopełnieniu formalności oraz wypełnieniu wniosku. 

Jarosław Koc - 697373094

Magdalena Ceglecka-Koc - 518418718

www.HairSpaEdu.com

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
hairspaedu@gmail.com
Telefon
(+56) 697 373 094