A&P SP. Z O.O. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Możliwość dofinansowania
207
34-650 Zamieście
Usługa szkoleniowa / Usługa doradcza
Liczba zrealizowanych usług: 94
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Firma A&P SP. Z O.O. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ to firma szkoleniowa istniejąca od 2019 roku. W ramach prowadzonej działalności A&P SP. Z O.O. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ świadczy usługi konsultingowe, prowadzi doradztwo zawodowe, szkolenia stacjonarne jak również szkolenia wyjazdowe. Firma specjalizuje się w realizacji szkoleń i warsztatów głownie z zakresu kompetencji miękkich takich jak sprzedaż, leadership, social media, wystąpienia publiczne, PR.

Wszystkie organizowane przez nas szkolenia realizowane są w oparciu o autorskie programy, które na bieżąco są dopasowywane do aktualnych potrzeb konkretnych odbiorców. Dlatego też oferowane przez nas usługi cechuje przystępność i łatwość w odbiorze oraz efektywność i możliwość rzeczywistego wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.

Zachęcamy do skorzytania z naszych szkoleń wszystkich,którzy chcą podnieść swoje umiejętności zawodowe oraz kwalifikacje i kompetencje społeczne w sposób skuteczny i miarodajny.

Firma A&P SP. Z O.O. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ posiada certyfikat ISO w zakresie oferowanych usług szkoleniowych.

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
psulkowski@gmail.com
Telefon
(+48) 500 026 554