Dostawca usług - ZPT Paweł Ziobro

Logo ZPT Paweł Ziobro

0/5

ZPT Paweł Ziobro

Siedziba: ul. Zajęcza 5, 43-332 Pisarzowice

NIP: 8191072930

Liczba zrealizowanych usług : 0Charakterystyka działalności firmy

„ZPT / ZPTeam jest dla Nas czymś więcej niż organizacją, to Nasz krzyk o wolność do tworzenia tego, co od lat istniało w naszych umysłach.

Realizujemy projekty, wkładając w nie całe nasze zaangażowanie i profesjonalizm; a to co pozwala nam wzrastać to fakt, iż moc naszej twórczości napędza przedsięwzięcia naszych zleceniodawców”.

Nasze Wartości.

W ramach Naszych działań staramy się wspierać, tych którzy tego potrzebują. Angażujemy się w programy stażowe i dzielimy się naszym doświadczeniem promując studenckie prace dyplomowe. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne wierząc, iż  przy odpowiednim wsparciu będą cenionymi pracownikami. Najmłodszych wspieramy pomocami naukowymi, a lokalnych sportowców wyposażamy w niezbędny sprzęt. Z pasją poszukiwaczy i optymizmem odkrywców, niestrudzenie poszukujemy rozwoju i nowych horyzontów.

Misja:

Chcemy być zespołem ludzi zaangażowanych w kreatywne tworzenie rzeczywistości, przełamujących bariery i utarte standardy, jednocześnie postępując zgodnie z odpowiedzialnie zrównoważonym modelem rozwoju lokalnych społeczności.

Wizja:

Naszą Wizją jest stać się liderem w zakresie innowacyjnych produktów, usług, programów rozwojowych i badawczych dla sektorów technologii, utrzymania ruchu i produkcji, mając na celu dostarczanie rozwiązań szytych na miarę i podejmując wyzwania z każdej części globu.

Cele: 

Być uznaną firmą w zakresie aplikacji i programów rozwojowych, w szeroko pojętym środowisku przemysłowym - Firmą sukcesywnie podnoszącą jakość produktów i usług, monitorującą poziom zadowolenia i osiągającą założone cele ekonomiczne, w oparciu o ugruntowaną współpracę ze stałymi klientami i ciągłą świadomość konieczności dostosowywania się do zmieniającego się otoczenia gospodarczego społecznego i politycznego.

Certyfikat ISO ZPT.pdf
Polityka Jakości - ZPT.pdf
Referencje Toolex.pdf
Certyfikat Digital Way.pdf
Certyfikat Digital Way 2021.pdf
ZPT współpraca akademicka.pdf
Certyfikat ATH - Tool Monitoring.pdf
Rekomendacja Balluff 12_2020.pdf
Certyfikat ATH - HSM.pdf
Certyfikat ATH - IND 4.0.pdf
Certyfikat ATH - Machine Learning.pdf
Certyfikat ATH - MQL.pdf
Certyfikat ATH - TOOLS IND 4.0.pdf
Certyfikat ATH - VR.pdf
Rekomendacja Balluff 2018.pdf
Rekomendacja Balluff 10_2020.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: pawel.ziobro@zp-team.pl, bas@zp-team.pl
Telefon: (+48) 500 091 241

Ciasteczka>