BIATECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Możliwość dofinansowania
Brak ocen dla tego dostawcy
szosa Szosa Baranowicka 40
15-521 Zaścianki
Usługa doradcza / Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 0
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

BIATECH sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie konserwacji, przeglądów i napraw sprzętu przeciwpożarowego. Kompleksowo obsługuje klientów  w zakresie doboru urządzeń, serwisu oraz przygotowania dokumentacji.

Wieloletnia obecność na rynku wzmacniana dynamicznym rozwojem stawia BIATECH w roli eksperta, od którego warto się uczyć. Dlatego od prawie 20 lat dzielimy się swoją wiedzą w ramach szkoleń dotyczących tematów, które są kluczowe w kontekście oferowanych przez nas produktów.

Nasze kompetencje oraz profesjonalizm potwierdzają setki klientów na terenie całej Polski korzystających z naszych usług, czy doradztwa, a także tysiące przeszkolonych konserwatorów sprzętu PPOŻ wykorzystujących swoje umiejętności zawodowe każdego dnia.

Szkolenia prowadzone są przez uznanych specjalistów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń PPOŻ oraz inspektorów ochrony przeciwpożarowej, w oparciu o zaktualizowane krajowe i europejskie wymagania prawne czy zalecenia producentów. 

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
szkolenia@biatech.pl
Telefon
(+48) 504 793 107