Dostawca usług - BIATECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Logo BIATECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

0/5

BIATECH spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba: szosa Szosa Baranowicka 40, 15-521 Zaścianki

NIP: 5423235931

Liczba zrealizowanych usług : 0Charakterystyka działalności firmy

BIATECH sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie konserwacji, przeglądów i napraw sprzętu przeciwpożarowego. Kompleksowo obsługuje klientów  w zakresie doboru urządzeń, serwisu oraz przygotowania dokumentacji.

Wieloletnia obecność na rynku wzmacniana dynamicznym rozwojem stawia BIATECH w roli eksperta, od którego warto się uczyć. Dlatego od prawie 20 lat dzielimy się swoją wiedzą w ramach szkoleń dotyczących tematów, które są kluczowe w kontekście oferowanych przez nas produktów.

Nasze kompetencje oraz profesjonalizm potwierdzają setki klientów na terenie całej Polski korzystających z naszych usług, czy doradztwa, a także tysiące przeszkolonych konserwatorów sprzętu PPOŻ wykorzystujących swoje umiejętności zawodowe każdego dnia.

Szkolenia prowadzone są przez uznanych specjalistów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem, rzeczoznawców ds. zabezpieczeń PPOŻ oraz inspektorów ochrony przeciwpożarowej, w oparciu o zaktualizowane krajowe i europejskie wymagania prawne czy zalecenia producentów. 

Referencje STRABAG.jpg
Certyfikat DEKRA SUS 2.0.pdf
Certyfikat_PIFS_59_2021.pdf
Referencje PeBeKa.pdf
Referancje Portowa Straż Pożarna FLORIAN.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: szkolenia@biatech.pl
Telefon: (+48) 504 793 107

Ciasteczka>