CNC MILLENA - Mirosław Buczyński

Możliwość dofinansowania
Logo CNC MILLENA - Mirosław Buczyński
Brak ocen dla tego dostawcy
rynek Rynek Staromiejski 10/10
75-007 Koszalin
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 0
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Oferta Profesjonalnych Szkolenia z Certyfikacją.

Do kogo jest skierowana oferta?

Do firm oraz ich pracowników, która ma na celu wspieranie rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji na rynku pracy. Wspieramy rozwój kompetencji zawodowych Polaków poprzez finansowanie szkoleń i kursów. Szczególnie skupiamy się na branżach deficytowych, gdzie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników przewyższa dostępność, co zwiększa szanse na uzyskanie dofinansowania oraz zapewnia lepsze perspektywy zawodowe dla uczestników szkoleń.

 Zapraszamy na kursy:

  1.  Operator CNC – Obsługa i programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie. Certyfikacja: Ukończenie szkolenia potwierdzane certyfikatem ukończenia oraz możliwością uzyskania certyfikatu Autoryzowanego Partnera TÜV Rheinland, Siemens Sinumerik.
  2.  Aplikacje inżynierskie CAD/CAM. Certyfikacja: Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia kursu EdgeCAM, Autocad, Autocad 3D
  3.  Programowanie sterowników PLC. Certyfikacja: Ukończenie szkolenia potwierdzane certyfikatem ukończenia oraz możliwością uzyskania certyfikatu Autoryzowanego Partnera TÜV Rheinland

 Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  •  Skorzystaj z możliwości pokrycia aż do 80% kosztów szkolenia przez PARP.
  •  Jakość potwierdzona certyfikatem ISO 9001:2015: Zapewniamy najwyższy standard prowadzonych szkoleń.
  •  Doświadczenie i profesjonalizm: Nasi szkoleniowcy to doświadczeni inżynierowie, nauczyciele i technolodzy, którzy zapewniają wysoki poziom nauczania.
  •  Lokalizacja: realizujemy je bezpośrednio w siedzibie klienta lub w salach wynajętych w tym samym mieście. Dzięki temu pracownicy nie muszą być delegowani, co minimalizuje koszty i czas związany z ich nieobecnością w pracy.
  •  Dodatkową zaletą naszych szkoleń jest możliwość zapewnienia cateringu. Uczestnicy mogą korzystać z przekąsek, kawy, ciastek oraz obiadu, co czyni czas spędzony na szkoleniu jeszcze bardziej komfortowym.
  •  Certyfikaty uznawane na rynku pracy: Nasze kursy kończą się uzyskaniem prestiżowych certyfikatów, które są potwierdzeniem nabytych umiejętności i wiedzy.
 CNC Millena, firma certyfikowana zgodnie z normą ISO 9001:2015, specjalizuje się w profesjonalnych kursach z zakresu nowoczesnych technologii produkcyjnych. Z ponad 15-letnim doświadczeniem oferujemy szkolenia, które łączą wiedzę teoretyczną z praktycznymi umiejętnościami, niezbędnymi na dzisiejszym rynku pracy.
Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
info@cnc-millena.com
Telefon
(+48) 888 544 363