MARKSOFT MAREK KUNDERA
Charakterystyka działalności firmy
Nasza firma istnieje od 1994r. Kusy i szkolenia komputerowe prowadzi od 1996r Jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych dla województwa świętokrzyskiego pod numerem ewidencyjnym: 2.26/00093/2005.
Specjalizujemy się w szkoleniach informatycznych z zakresu systemów operacyjnych, pakietów biurowych, baz danych, administrowania systemami serwerowymi i sieciowymi, a także programów księgowych, sprzedażowych, zarządzania relacjami z klientami, wdrażania systemów księgowych i sieciowych w firmach.
Stawiamy na jakość i profesjonalizm. Grupy szkoleniowe mają nie więcej niż 10 osób. Gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt komputerowy i audiowizualny. Wszystkie komputery modernizowane są raz na rok. Praca w małych, kameralnych grupach pozwala na indywidualizację szkoleń i ich dopasowanie do potrzeb poszczególnych uczestników. Często dopasowujemy program do potrzeb firm lub osób indywidualnych. Duża elastyczność i ciągłe dokształcanie się kadry pedagogicznej pozwala na efektywne szkolenia i warsztaty. naszymi klientami są osoby bezrobotne i poszukujące pracy, klienci indywidualni i korporacyjni oraz firmy.
Szkoliliśmy pracowników m.in. następujących firm: NOMI S.A., CEMENTOWNIA MAŁOGOSZCZ, ZAKŁAD GIPSOWY STAWIANY, TU SAMOPOMOC S.A., WYDAWNICTWA SZKOLNE I PEDAGOGICZNE O/KIELCE, KOLPORTER S.A., ECHO INVESTMENT S.A., CHŁODNIA KIELCE, BANK ŚLĄSKI, NIJMAN/ZEETANK INTERNATIONAL TRANSPORT, PAŃSTWOWA INSPEKCJA OCHRONY ROŚLIN, EXBUD S.A., CERSANIT S.A., Komenda Wojewódzka Policji w Kielcach, DS SMITH POLSKA SP.Z O.O.
W roku szkoleniowym 2002/2003 przeprowadziliśmy cykl zaawansowanych szkoleń z aplikacji biurowych Microsoft dla pracowników : Zakładów Gipsowych „STAWIANY” k/Pińczowa oraz dla firmy POLIGRAFIA S.A z Kielc. (2004/2005)
W roku 2005 przeszkoliliśmy grupę pracowników z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego . W 2006 kontynuowaliśmy szkolenia dla KRUS KIELCE, a także dla pracowników Miejskiej Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej i RR DONNELLEY KIELCE S.A. (dawna Poligrafia S.A.) KRUS Kielce szkoliliśmy w latach 2006-2008, 2012-1016, oraz PNP CONTROLS w 2011r.
W latach 2014-2015 braliśmy udział w projekcie przeciwko wykluczeniu cyfrowemu. Przeszkoliliśmy ponad 200 osób.
Posiadamy certyfikaty firmy Microsoft
Autoryzowany Partner Edukacyjny firmy Microsoft (MEPN)
Microsoft Certified Professional (MCP)
Microsoft Cerfified Solutions Associate: Windows 8 (MCSA)
Microsoft Certified \solutions Associate: Windows Server 2012 (MCSA)
Autoryzowany Partner Edukacyjny firmy Microsoft (MEPN)
Microsoft Certified Professional (MCP)
Microsoft Cerfified Solutions Associate: Windows 8 (MCSA)
Microsoft Certified \solutions Associate: Windows Server 2012 (MCSA)