Dostawca usług - SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY, SZKOLENIA DLA DENTYSTÓW PRO-ESTHETICA KRYSTIAN OWCZARCZAK

Logo SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY, SZKOLENIA DLA DENTYSTÓW PRO-ESTHETICA KRYSTIAN OWCZARCZAK

4.7/5 z 34 ocen

SPECJALISTYCZNY GABINET STOMATOLOGICZNY, SZKOLENIA DLA DENTYSTÓW PRO-ESTHETICA KRYSTIAN OWCZARCZAK

Siedziba: ul. Jana Kasprowicza 56/89, 01-871 Warszawa

NIP: 1180203477

Liczba zrealizowanych usług : 8Charakterystyka działalności firmy

Jesteśmy akredytowanym przez Okręgową Izbę Lekarską organizatorem szkoleń praktycznych dla lekarzy dentystów. 

Już od 2005 roku prowadzimy intensywne autorskie kursy praktyczne z zakresu protetyki stomatologicznej oraz dokumentacyjnej fotografii pacjentów.

Dbamy o najwyższą jakość prowadzonych szkoleń. Systematycznie je unowocześniamy zarówno merytorycznie, jak i pod względem wyposażenia sali do ćwiczeń praktycznych. Lekarze mają szansę skorzystać z wieloletniego doświadczenia doktora Krystiana Owczarczaka udokumentowanego zdjęciami przypadków konsekwentnie fotografowanych na poszczególnych etapach leczenia. Daje to unikalną możliwość obserwacji odległych wyników leczenia zarejestrowanych na zdjęciach fotograficznych — najstarsze przypadki sprzed 18 lat. 

Szkolenia prowadzone przez dr n. med. Krystiana Krisa Owczarczaka od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród stomatologów z całej Polski. Do dnia dzisiejszego szkolenia praktyczne pod jego okiem ukończyło ponad 5000 lekarzy stomatologów z całej Polski jak również z zagranicy. Szkolenia te weszły do podstawowego kanonu edukacji młodych dentystów w Polsce.

Krystian Owczarczak jest Członkiem Założycielem i Członkiem Aktywnym Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE i przez wiele lat był w Zarządzie tej organizacji. Jest również Członkiem Założycielem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Absolwent Curriculum Implantologicznego na Uniwersytecie im. J.W. Goethego we Frankfurcie. Autor licznych prac naukowych zamieszczonych w czasopismach branżowych oraz wykładów na licznych konferencjach. 

Obecnie prowadzone przez nas kursy praktyczne to:

Preparacja zębów pod korony i mosty - atraumatyczna dla przyzębia i minimalnie inwazyjna metoda własna

Licówki. Minimalna inwazja - atraumatyczna dla przyzębia i minimalnie inwazyjna metoda własna

Szlifowanie z Mistrzem. Warsztaty doskonalące z preparacji pod korony, mosty i licówki - 5 godzinne szkolenie praktyczne - atraumatyczna dla przyzębia i minimalnie inwazyjna metoda własna

Stomatologiczna fotografia dokumentacyjna - minimum teorii - maximum praktyki 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: szkolenia@pro-esthetica.pl
Telefon: (+48) 509 090 916

Ciasteczka>