Dostawca usług - Academia Ladonna Maja Zarzeczna

Logo Academia Ladonna Maja Zarzeczna

4.9/5 z 165 ocen

Academia Ladonna Maja Zarzeczna

Siedziba: ul. Kupiecka 32 B, 65-001 Zielona Góra

NIP: 9291561439

Liczba zrealizowanych usług : 72Charakterystyka działalności firmy

Academia Ladonna to Akademia Edukacyjna prowadząca kształcenie zgodnie z systemem VCC. Oferowane przez nas szkolenia są optymalnym rozwiązaniem dla naszego Klienta stanowiąc wsparcie w jego rozwoju i w rozwoju przedsiębiorstwa prowadzonego przez Klienta. Nasza oferta to szkolenia z zakresu kosmetologii estetycznej,kosmetologii, kosmetyki skierowana do Kosmetyczek, Kosmetologów oraz wszystkich tych, którzy pragną poszerzyć i rozwijać swoje kwalifikacje zawodowe. Odpowiednio dobrane i skonstruowane szkolenia gwarantują optymalne wykorzystanie czasu oraz zdobycie wiedzy i nabycie umiejętności praktycznych, które pozwolą zdobyć i utrzymać przewagę nad konkurencją i zwiększyć efektywność. Szkolenia są oparte na autorskich programach edukacyjnych i zabiegowych, niejednokrotnie opartych na konsultacjach lekarskich. Dysponujemy własnym, nowoczesnym Centrum Szkoleniowym w Zielonej Górze. Academia Ladonna to zespół doświadczonych Trenerów z ogromnym doświadczeniem zawodowym stale praktykujących i podnoszących swoje kwalifikacje.

Sale szkoleniowe to profesjonalnie i kierunkowo wyposażone pomieszczenia wyposażone w innowacyjne urządzenia i akcesoria najwyższej jakości.

Podczas szkoleń przekazujemy przede wszystkim umiejętności praktyczne podparte fachową wiedzą, co gwarantuje umiejętność wykonywania zabiegów samodzielnie, bezpiecznie, na najwyższym poziomie i zgodnie z wymogami sanitarnymi. Przekłada się to na znaczące zyski dla uczestników szkoleń, ich wiarygodność i zdecydowany rozwój własny i prowadzonego przedsiębiorstwa.

Szkolenia odbywają się w małych, optymalnych grupach dzięki czemu każdy uczestnik ma bezpośredni, bliski dostęp do Trenera, materiałów, urządzeń i akcesoriów. Nasza oferta obejmuje również szkolenia indywidualne

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje skrypt i Certyfikat potwierdzający jego ukończenie oraz zdobycie odpowiednich kwalifikacji do przeprowadzania zabiegów objętych szkoleniem.

1. Akademia Edukacyjna prowadząca kształcenie zgodnie z systemem VCC.

2. Parter Egzaminacyjny przeprowadzający egzaminy zgodnie z systemem VCC.

Wybierając Academia Ladonna Klient ma pewność, że szkolenie przeprowadzone zostanie z należytą starannością i rzetelnością. Academia Ladonna jest uczestnikiem programu Rzetelna Firma.

Certyfikat AE 2021 Academia Ladonna.pdf
Certyfikat PE 2021 Academia Ladonna.pdf
RIS.pdf
Certyfikat Rzetelnosci DIDI FASHION MAJA ZARZECZNA [PL] (1) (1).pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: maja@ladonna.pl
Telefon: (+48) 727 520 569

Ciasteczka>