Dostawca usług - GRUPA TIPMEDIA Sp. z o.o.

Logo GRUPA TIPMEDIA Sp. z o.o.

4.9/5 z 1206 ocen

GRUPA TIPMEDIA Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Cyprysowa 6, 20-224 Lublin

NIP: 9462653563

Liczba zrealizowanych usług : 380Charakterystyka działalności firmy

Grupa Tipmedia Sp. z o.o. posiada trzyletnie doświadczenie w realizacji usług rozwojowych. Grupa realizuje usługi szkoleniowe i doradcze na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w szkoleniach z technik sprzedaży i standardów obsługi klienta, budowania skutecznego zespołu w firmie i budowania kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Opracowujemy strategię marketingowe dla firm i produktów, prowadzimy doradztwa w zakresie sukcesji firm rodzinnych, doradztwo w zakresie RODO, personal brendingu czy sprzedaży.

Klienci Grupy to przedsiębiorcy reprezentujący kilkadziesiąt branż. W naszych szkoleniach wzięli udział dotychczas m.in. pracownicy firm tj. hotele, restauracje, drukarnie, producenci galanterii skórzanej, kluby fitness, wydawnictwa branżowe, apteki, biura rachunkowe, producenci zdrowej żywności, projektanci instalacji fotowoltaicznych.

Grupa Tipmedia od początku swojej działalności realizuje szkolenie dedykowane mediom lokalnym.  Specjalnie z myślą o lokalnych redakcjach przygotowaliśmy pakiet szkoleń, w tym m.in. szkolenia operatorskie z postprodukcją, nowoczesna redakcja i nowoczesne biuro sprzedaży w mediach lokalnych, szkolenia z zakresu prawa prasowego i autorskiego.

Grupa Tipmedia to doświadczeni trenerzy, praktycy, eksperci w swoim dziedzinach, nastawieni na rozwiązywanie konkretnych problemów.

Grupa Tipmedia Sp. z o.o. posiada prawo do posługiwania się Znakiem Jakości TGLS Quality Alliance.

Firma wdrożyła również wymagania standardu SUS 2.0 i skutecznie go realizuje.

Certyfikat_01_04_2017_Tipmedia.pdf
2017_certyfikat_SUS_TIPMEDIA_EL.pdf
Referencje1.pdf
Referencje2.pdf
Referencje3.pdf
Referencje4.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: k.olchowska@tipmedia.pl, doradztwo@tipmedia.pl
Telefon: (+48) 733 533 188

Ciasteczka>