Dostawca usług - ŚLĄSKA ORGANIZACJA SZKOLENIOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Logo ŚLĄSKA ORGANIZACJA SZKOLENIOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

0/5

ŚLĄSKA ORGANIZACJA SZKOLENIOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba: al. Aleja Walentego Roździeńskiego 188, 40-203 Katowice

NIP: 9542809702

Liczba zrealizowanych usług : 0Charakterystyka działalności firmy

Śląska Organizacja Szkoleniowa organizuje szkolenia, kursy i konferencje w oparciu o doświadczenie, wiedzę i praktyczne umiejętności kilkunastu trenerów stanowiących zaplecze merytoryczne organizacji. Śląska Organizacja Szkoleniowa to także pomysłodawca i organizator oraz promotor lub współorganizator licznych konferencji oraz kongresów i seminariów w różnej tematyce.

Oferujemy bogaty zakres szkoleń otwartych i dedykowanych/zamkniętych w Katowicach dla firm z województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego. Szkolimy z wykorzystaniem najnowszych metod i narzędzi edukacyjnych. Zapewniamy najwyższy w regionie poziom usług szkoleniowych oraz gwarancje zdobycia wysokich kwalifikacji praktycznych i najbardziej aktualnej wiedzy teoretycznej w danych obszarach.

Realizujemy szkolenia i kursy z marketingu, sprzedaży, zarządzania zespołem, integracji, efektywności, autoprezentacji, motywacji, gastronomii oraz obowiązujących i aktualizowanych zmian w prawie na wielu płaszczyznach.

Projekty szkoleniowe kierujemy do przedstawicieli mikro, małych i średnich firm, dużych przedsiębiorstw i międzynarodowych korporacji. Uczestnikami szkoleń i warsztatów są także pracownicy i przedstawiciele różnego szczebla samorządów lokalnych, organizacji, stowarzyszeń oraz urzędów i spółek.

Trenerzy projektujący oraz prowadzący szkolenia Śląskiej Organizacji Szkoleniowej to eksperci najwyższej klasy w swoich dziedzinach. Zdecydowana większość szkoleniowców posiada bardzo bogate wykształcenie w przedmiotowym zakresie zdobywane na uczelniach w kraju i za granicą. Jednocześnie trenerzy to bardzo często praktycy w swoich dziedzinach, co sprawia że zakres przekazywanej wiedzy teoretycznej i praktycznej jest zawsze dopasowany do aktualnych wymagań rynku i aktualnej sytuacji społeczno-gospodarczej. 

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. 

Jesteśmy podmiotem spełniającym standardy wg. Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 - Certyfikat nr DEKRA/SUS/000835. 

Posiadamy wiele rekomendacji oraz certyfikatów Trenerów realizujących oferowane w Śląskiej Organizacji Szkoleniowej szkolenia i warsztaty, które stale uzupełniamy. 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@sos.edu.pl
Telefon: (+48) 660 910 950

Ciasteczka>