Dostawca usług - Jakub Kasperczak

Logo Jakub Kasperczak

4.8/5 z 1068 ocen

Jakub Kasperczak

Siedziba: ul. Przełajowa 2, 61-622 Poznań

NIP: 9720877233

Liczba zrealizowanych usług : 370Charakterystyka działalności firmy

Jakub Kasperczak - Leader School Winogrady jest wszechstronną instytucją szkoleniową z bogatym doświadczeniem, świadczącą usługi rozwojowe od 2017 roku. Zachęceni pozytywnymi opiniami klientów realizujących kursy językowe w naszej placówce, zaangażowaliśmy się w organizację kursów tematycznych rozwijających rozmaite kompetencje, podejmując współpracę z najlepszymi trenerami. W ciągu historii działania naszej firmy przeprowadziliśmy prawie 200 kursów obejmujących różnorodne dziedziny, m.in:

-szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych (RODO) w odniesieniu do różnych obszarów tematycznych, w zależności od specjalizacji firmy zlecającej szkolenie,

-kursy podnoszące kompetencje cyfrowe, handlowe i interpersonalne,

-szkolenia z obsługi programu Microsoft Excel,

-kursy wiedzy o winie,

-szkolenia kosmetyczne: m.in. podologiczne, stylizacji rzęs,

-dedykowane szkolenia dla pracowników agencji reklamowych dot. mediów społecznościowych, fotografii i reklamy,

-szkolenia podnoszące kompetencje cyfrowe i interpersonalne,

-kurs efektywnego telemarketingu,

-szkolenia językowe.

Szkoła Języków Obcych Leader School Winogrady w Poznaniu jest jedną z placówek Ogólnopolskiej Sieci Szkół Leader School, jednej z największych i najdłużej funkcjonujących na rynku szkół językowych w Polsce. Kształcimy już od 1997, dzięki czemu posiadamy doświadczenie i zapewniamy klientom najwyższą jakość kursów oraz najlepsze licencjonowane metody nauczania.

Naszymi partnerami od wielu lat są małe i średnie przedsiębiorstwa, dla których realizujemy kursy i szkolenia językowe prowadzone grupowo oraz indywidualnie. Dzięki efektywnym metodom nauczania dopasowanym do predyspozycji i stylu nauki, pracownicy szybko podnoszą swoje kwalifikacje językowe.

Szkoła Leader School Winogrady w Poznaniu oferuje lokalnym firmom spersonalizowany i efektywny system nauki języka angielskiego i niemieckiego dla małych i średnich firm dowolną metodą:

-metodą bezpośrednią BLS COMMUNICATION (w przypadku języka niemieckiego BLS KOMMUNIKATION), która cechuje się precyzyjnie dobranymi narzędziami i dzięki swojej dynamice nauczania bezpośredniego, daje szybkie efekty wzmacniania znajomości języka kursantów

LUB

-zajęcia w formie konwersacji, cechujące się dużą elastycznością w dopasowaniu poziomu do predyspozycji i potrzeb klienta prowadzone w całości w języku obcym, które zapewniają szybkie postępy w poziomie komunikacyjności. Możliwość dopasowania ścieżki dydaktycznej do wymogów branży i potrzeb indywidualnych zapewnia szkolenie na najwyższym poziomie.

Zajęcia prowadzone przez akredytowanych lektorów z wieloletnim doświadczeniem w placówce naszej szkoły lub w placówce klienta.

Leader School Poznań Winogrady, należące do ogólnopolskiej sieici szkół językowych od lat oferuje wysokiej jakości kursy kształcenia językowego dla dorosłych. Posiadamy wyszkoloną i doświadczoną kadrę prowadzącą zajęcia zarówno grupowe jak i indywidualne. Mamy również doświadczenie z wieloma partnerami biznesowymi, którzy korzystają z oferty zajęć grupowych dla swoich pracowników. Nauczanie języków obcych dla dorosłych, podczas zajęć prowadzonych zarówno w grupie, grupie biznesowej oraz indywidualnie, odbywa się metodą BLS. Jest to szybki i efektywny system nauczania przy wykorzystaniu materiałów dydaktycznych w postaci podręczników, platformy internetowej oraz zestawu FLIPCARDS, co pozwala na zróżnicowanie oraz zwiększenie wydajności nauki języków obcych. Doświadczenie z partnerami biznesowymi pozwoliło nam poznac lepiej środowisko pracy oraz jego wymagania względem nauczania języków obych. Prowadzone dotychczas zajęcia oceniane są jako efektywne i rozwijające, zarówno z perspektywy pracodawców, jak i pracowników.

Posiadane licencje, akredytacje, certyfikaty:

-Licencja Leader School na prowadzenie zajęć metodą BLS Communiacation oraz BLS Kommunikation w języku angielskim oraz w języku niemieckim oraz posiadanie przeszkolonej w tym zakresie kadry. Łódź 09.07.2014 wydane przez Katarzynę Rojkowską.

-Certyfikat na prowadzenie procesu kształcenia wydany przez The Global Language System (TGLS ). TGLS  zapewnia o przestrzeganiu przez placówkę norm edukacyjnych zgodnych z dyrektywami i dokumentami strategicznymi Unii Europejskiej w zakresie kształcenia zawodowego. 

-Certyfikat wydany przez VCC Foundation autoryzujący lektora do prowadzenia zajęć  "English for office workers".

-Certyfikat TELC (The EuropeanLanguage Certificates) na licencję egzaminatora języka angielskiego na poziomie A1 oraz A2.

cerfyfikat_TGLS_2019-2020.pdf
vcc_lektor.jpg
Certyfikat_TGLS_2022-2025.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: winogrady@leaderschool.pl
Telefon: (+48) 600 986 086

Ciasteczka>