IQ CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Możliwość dofinansowania
Logo IQ CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Adama Mickiewicza 24/21-25
75-004 Koszalin
Egzamin / Usługa szkoleniowa / Usługa doradcza
Liczba zrealizowanych usług: 732
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Pracujemy dla Was z PASJĄ. Nie jesteśmy jedną z setek firm szkoleniowo-doradczych, proponującą standardowe usługi. Staramy się zawsze wychodzić o krok przed naszą konkurencję, aby zapewnić Wam najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Z nami nabierzesz wiatru w żagle i przebrniesz przez ocean nowych możliwości u boku najlepszych trenerów w Polsce! Od branży beauty po szeroko rozumiany biznes. Dzięki Waszemu zaufaniu rozwijamy skrzydła i wciąż poszerzamy naszą ofertę szkoleń i doradztw. Pokazujemy Wam możliwości, jakie oferuje rynek i dajemy odpowiednie kompetencji, abyście mogli z nich korzystać.

Dlaczego to właśnie naszą firmę warto wybrać na partnera? Odpowiedź jest bardzo prosta: bo wierzymy, że rozwój jest jedyną słuszną drogą do sukcesu i sami nią podążamy.

Ze wszystkich rzeczy, które mogą mieć wpływ na przyszłość, wierzę iż rozwój osobisty ma wpływ największy. Możemy mówić o rozwoju sprzedaży, wzroście zysków czy aktywów, ale wszystko to prawdopodobnie się nie stanie bez osobistego rozwoju.” – Jim Rohn

Instytucja certyfikująca (wpisana do ZRK)
IQ Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością od 2020 roku, jest liderem w dziedzinie certyfikacji szkoleń z zakresu planowania, tworzenia i dystrybuowanie treści marketingowych. Jesteśmy zaangażowani w podnoszenie standardów szkoleń z zakresu content marketing, wspieramy firmy w osiąganiu ich strategicznych celów poprzez efektywne szkolenia i rozwój kompetencji pracowniczych. Nasza profesjonalne podejście do dostarczania wysokiej jakości usług certyfikacyjnych, które gwarantują realną poprawę w działaniach firm, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i organizacyjnym. Jesteśmy Twoim partnerem w budowaniu silnej marki pracodawcy oraz tworzeniu wartościowych relacji z klientami. Zapewniamy, że każde szkolenie, które certyfikujemy, spełnia najwyższe standardy branżowe i przyczynia się do wzrostu efektywności i profesjonalizmu. Nazwa kwalifikacji „Planowanie, tworzenie i dystrybuowanie treści marketingowych (content marketing)".
Podmiot upoważniony do przeprowadzania walidacji (wpisany do ZRK)
IQ Consulting spółka z ograniczoną odpowiedzialnością od 2020 roku, jest liderem w dziedzinie certyfikacji szkoleń z zakresu planowania, tworzenia i dystrybuowanie treści marketingowych. Jesteśmy zaangażowani w podnoszenie standardów szkoleń z zakresu content marketing, wspieramy firmy w osiąganiu ich strategicznych celów poprzez efektywne szkolenia i rozwój kompetencji pracowniczych. Nasza profesjonalne podejście do dostarczania wysokiej jakości usług certyfikacyjnych, które gwarantują realną poprawę w działaniach firm, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i organizacyjnym. Jesteśmy Twoim partnerem w budowaniu silnej marki pracodawcy oraz tworzeniu wartościowych relacji z klientami. Oferujemy gwarancję pewności, że każde szkolenie poddane naszej walidacji odpowiada najwyższym standardom branżowym, przyczyniając się do rzeczywistej poprawy efektywności i profesjonalizmu w firmie. NR PRK 5
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
tomasz.bienkowski@iq-consulting.pl
Telefon
(+48) 662 219 105