Dostawca usług - IQ CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Logo IQ CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.9/5 z 3329 ocen

IQ CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba: ul. Michała Drzymały 23, 75-074 Koszalin

NIP: 6692559062

Liczba zrealizowanych usług : 537Charakterystyka działalności firmy

Pracujemy dla Was z PASJĄ. Nie jesteśmy jedną z setek firm szkoleniowo-doradczych, proponującą standardowe usługi. Staramy się zawsze wychodzić o krok przed naszą konkurencję, aby zapewnić Wam najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Z nami nabierzesz wiatru w żagle i przebrniesz przez ocean nowych możliwości u boku najlepszych trenerów w Polsce! Od branży beauty po szeroko rozumiany biznes. Dzięki Waszemu zaufaniu rozwijamy skrzydła i wciąż poszerzamy naszą ofertę szkoleń i doradztw. Pokazujemy Wam możliwości, jakie oferuje rynek i dajemy odpowiednie kompetencji, abyście mogli z nich korzystać.

Dlaczego to właśnie naszą firmę warto wybrać na partnera? Odpowiedź jest bardzo prosta: bo wierzymy, że rozwój jest jedyną słuszną drogą do sukcesu i sami nią podążamy.

Ze wszystkich rzeczy, które mogą mieć wpływ na przyszłość, wierzę iż rozwój osobisty ma wpływ największy. Możemy mówić o rozwoju sprzedaży, wzroście zysków czy aktywów, ale wszystko to prawdopodobnie się nie stanie bez osobistego rozwoju.” – Jim Rohn


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: tomasz.bienkowski@iq-consulting.pl
Telefon: (+48) 662 219 105

Ciasteczka>