Dostawca usług - CENTRUM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ INFOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Logo CENTRUM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ INFOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.8/5 z 227 ocen

CENTRUM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ INFOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba: ul. Brzeska 95, 32-700 Bochnia

NIP: 7352389549

Liczba zrealizowanych usług : 32Charakterystyka działalności firmy

Centrum Zarządzania Jakością "INFOX" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to firma doradczo-szkoleniowa o ogólnopolskim zasięgu. Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą specjalistycznych usług szkoleniowych i doradczych w zakresie systemów zarządzania jakością, ochrony danych osobowych oraz podnoszenia kompetencji i kwalifikacji pracowników.

Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, dzięki wdrożonemu w naszej firmie Systemowi Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. Dlatego na każdym etapie współpracy z partnerami dokładamy wszelkiej staranności, by nasi Klienci otrzymywali od nas wsparcie we wszystkich obszarach, dzięki czemu mogą oni efektywnie i bezpiecznie realizować cele swojej firmy, zarówno w trakcie, jak i  po zakończeniu naszej współpracy. Takie podejście wyróżnia nas wśród innych zespołów szkoleniowo-doradczych i jest gwarancją skuteczności naszych działań. 

Oferowane przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX usługi prowadzone są przez trenerów, którzy posiadają zarówno wiedzę merytoryczną z zdanego zakresu, jak również mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem praktycznym. Nasze usługi realizowane są w formie otwartej lub zamkniętej w siedzibie naszych partnerów biznesowych.  Realizując usługi zamknięte ich program i zakres dostosowany jest do specyfiki organizacji i zgodny z celami biznesowymi Klienta. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala dostosować zakres usługi, wybór odpowiednich ekspertów z doświadczeniem w danej branży, co w konsekwencji wpływa na realizację usługi na najwyższym poziomie.  

Dbając o jak najwyższy standard oferowanych usług, do ich realizacji dobieramy wyłącznie najlepszych specjalistów. Obecnie współpracujemy z liczbą ponad trzydziestu ekspertów, wśród których można wyróżnić: biegłych rewidentów, doradców podatkowych, radców prawnych, adwokatów,  psychologów, coachów, praktyków biznesu, programistów oraz informatyków.

Centrum Zarządzania Jakością INFOX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych ze środków z Unii Europejskiej.

Nasze działania skupiają się na dostarczaniu naszym partnerom biznesowym zaawansowanych usług szkoleniowych i doradczych. Wszystkie nasze usługi możemy świadczyć poprzez Bazę Usług Rozwojowych. Dzięki możliwości dofinansowania, możemy obniżyć cenę naszych usług doradczych i szkoleniowych nawet o 80%. Każdy nasz partner biznesowy otrzymuje swojego opiekuna, który w prosty i przyjazny sposób pomaga w przygotowaniu całej dokumentacji niezbędnej do otrzymania dofinansowania.  Dzięki dofinansowaniu wszyscy nasi partnerzy z sektora MŚP otrzymują najwyższej jakości usługi szkoleniowe i doradcze w bardzo atrakcyjnych cenach.

CERTYFIKAT ISO _PL_.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: sekretariat@czj-infox.pl
Telefon: (+48) 518 925 841

Ciasteczka>