Dostawca usług - CENTRUM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ INFOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Logo CENTRUM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ INFOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

5/5 z 8 ocen

CENTRUM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ INFOX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba: ul. Kazimierza Brodzińskiego 68, 32-700 Bochnia

NIP: 7352389549

Liczba zrealizowanych usług : 1Charakterystyka działalności firmy

Centrum Zarządzania Jakością INFOX Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to firma doradczo-szkoleniowa o ogólnopolskim zasięgu. Jesteśmy wiodącym na rynku dostawcą specjalistycznych usług szkoleniowych i doradczych w zakresie systemów zarządzania jakością, ochrony danych osobowych oraz podnoszenia kompetencji i kwalifikacji pracowników. Dbamy o najwyższą jakość naszych usług – to spowodowało, że w ciągu 20 lat działalności zaufało nam ponad 3500 podmiotów z sektora MŚP. Na każdym etapie współpracy z partnerami dbamy o to, by otrzymywali od nas wsparcie we wszystkich obszarach, dzięki czemu mogą efektywnie i bezpiecznie realizować cele swojej firmy i w trakcie, i  po zakończeniu współpracy. Takie podejście wyróżnia nas wśród innych zespołów doradczych i jest gwarancją skuteczności naszych działań.  

Oferowane przez Centrum Zarządzania Jakością INFOX usługi prowadzone są przez trenerów, którzy posiadają zarówno wiedzę merytoryczną z zdanego zakresu jak tez mogą pochwalić się bogatym doświadczeniem praktycznym. Nasze usługi realizowane są w formie otwartej lub zamkniętej w siedzibie naszych partnerów biznesowych.  Realizując usługi zamknięte ich program i zakres dostosowany jest do specyfiki organizacji i zgodny z celami biznesowymi klienta. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala dostosować zakres usługi, odpowiednich ekspertów z doświadczeniem w danej branży, co wpływa na realizację celu usługi na najwyższym poziomie.  

W ciągu kilkunastu lat zbudowaliśmy zespół oparty o wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Zespołem naszych doświadczonych ekspertów kieruje Pan Eligiusza Myśliwy, Certyfikowany Audytor Wewnętrzny (certyfikat CIA nr 119370, wydany przez Instytut Audytorów Wewnętrznych) , posiadający również uprawnienia audytora wiodącego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji według ISO 27001, trener i doradca w zakresie SZJ ISO 9001, bezpieczeństwa informacji, ryzyka w organizacji oraz kontroli zarządczej. Szczegółowa weryfikacja  kompetencji merytorycznych oraz  doświadczenie zawodowe i uzyskane certyfikaty potwierdzające kwalifikacje pozwoliła zbudować profesjonalny zespół, będący głównym atutem firmy.

Dzięki temu, że w naszej firmie posiadamy wdrożony i certyfikowany SZJ  zgodny z PN-EN ISO 9001:2016 gwarantujemy wszystkim, że jakość świadczonych przez nas usług jest w sposób ciągły monitorowana i doskonalona.

Certyfikat - ISO 9001 - PL.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@czj-infox.pl
Telefon: (+48) 518 925 841

Ciasteczka>