Dostawca usług - Centrum Szkolenia IGIELSKI Logistyka Transport Mieczysława Igielska

Logo Centrum Szkolenia IGIELSKI Logistyka Transport Mieczysława Igielska

4.6/5 z 376 ocen

Centrum Szkolenia IGIELSKI Logistyka Transport Mieczysława Igielska

Siedziba: al. Bohaterów Warszawy 18/1-2, 70-372 Szczecin

NIP: 8522165738

Liczba zrealizowanych usług : 283Charakterystyka działalności firmy

Grupa IGIELSKI jest największym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców w woj. zachodniopomorskim. Zawdzięcza to m.in. prowadzeniem kursów zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz kompleksowości świadczonych usług. Jako jedyni posiadamy własne gabinety lekarski i psychologiczny nowocześnie wyposażone. Firma nie tylko szkoli na prawo jazdy, ale także przygotowuje do wykonywania zawodu kierowcy, doradza i pomaga w znalezieniu pracy.

Jako jeden z pierwszych prywatnych Ośrodków Szkolenia Kierowców oraz nieprzerwanie najdłużej istniejący na rynku od 1992 roku posiada bagaż wieloletniego doświadczenia w szkoleniu kierowców. Jednak nadal śledzi potrzeby klientów i dostosowuje  działania do zmieniającej się rzeczywistości. 

 Grupa IGIELSKI  posiada w pełni przygotowany Mobilny Symulator jazdy warunkach ekstremalnych - posiada pełne wyposażenie i oprogramowanie zgodne z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 8.04.2011 r. w sprawie urządzenia do symulowania jazdy w warunkach specjalnych (Dz. U. 81, poz. 444), m.in. 6 stopni swobody, w pełni wyposażoną kabinę z samochodu ciężarowego MAN TGL, a nie tak jak do tej pory występujące na rynku symulatory z krzesłem i planszą lub monitorami.
Ponadto do prowadzenia kwalifikacji posiada pojazdy spełniające wszelkie wymogi prawne: Ford Transit dla autobusów oraz ciągnik siodłowy Renault PREMIUM oraz samochód ciężarowy MAN 12-250 z pełnym wyposażeniem układów bezpieczeństwa ABS, ASR, ESP itp.

Przedsiębiorstwo uzyskało Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością wg norm ISO w 2006 r. potwierdzając przy tym profesjonalizm oferowanych usług począwszy od pierwszego kontaktu z klientem po egzamin kończący kurs prawa jazdy.
Grupa IGIELSKI, jako potwierdzenie wysokiej jakości szkolenia zgodnego z obowiązującymi przepisami, uzyskała w 2010 Akredytację Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Świadczy to o tym, że  firma nie prowadzi przypadkowych szkoleń, lecz głęboko przemyślane, poparte fachowymi programami nauczania w zakresie każdego realizowanego kursu.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: sandra.michalska@igielski.com.pl
Telefon: (+91) 91 8121 819

Ciasteczka>