Dostawca usług - SHT ANNA JASZCZEWSKA-DOMAGAŁA

Logo SHT ANNA JASZCZEWSKA-DOMAGAŁA

4.9/5 z 4259 ocen

SHT ANNA JASZCZEWSKA-DOMAGAŁA

Siedziba: ul. Antoniego Fontany 36/2, 01-885 Warszawa

NIP: 1180288309

Liczba zrealizowanych usług : 2232Charakterystyka działalności firmy

Firma SHT Anna Jaszczewska-Domagała świadczy kompleksowe usługi szkoleniowe dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej oraz szkolenia biznesowe i umiejętności miękkich z wykorzystaniem gier i symulacji.

SZKOLENIA Z ZAKRESU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ I STOMATOLOGII

Centrum szkoleniowe AESTH MEDIC TRAININGS zajmuje się organizacją szkoleń dla lekarzy i lekarzy dentystów zainteresowanych nabywaniem nowej wiedzy i doświadczenia w zakresie przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej oraz dla tych, którzy stale podnoszą kwalifikacje zawodowe, rozwijając swoje umiejętności oraz ucząc się o najnowszych zdobyczach nauki. 

Co wyróżnia nasze centrum szkoleniowe?

  • szkolenia odbywają się w 3 ośrodkach szkoleniowych w Warszawie oraz w Gorzowie Wielkopolskim. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi salami szkoleniowymi oraz zabiegowymi, dzięki którym realizujemy usługi na najwyższym światowym poziomie.
  • oferujemy szkolenia indywidualne oraz w kameralnych grupach dwu- i trzyosobowych
  • szkolenia odbywają się w formie warsztatów, poprzedzonych częścią teoretyczną oraz pokazową. Zapewniamy modelki, na których każdy uczestnik kursu ćwiczy pod okiem lekarzy prowadzących
  • nasze autorskie programy szkoleń są dostosowane do aktualnych potrzeb rynkowych. Wszystkie szkolenia organizowane są w zakresie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym, dzięki czemu w trakcie ich trwania można poznać nowości, jak i poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie. Tematyka szkoleń dotyczy: aplikacji kwasu hialuronowego i botoxu, nici PDO, nici haczykowych, mezoterapii igłowej, pozyskiwania osocza bogatopłytkowego i lipolizy iniekcyjnej.
  • szkolenia prowadzi profesjonalna kadra szkoleniowa - lekarze z ogromną wiedzą i doświadczeniem z zakresu medycyny estetycznej. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, szkolimy swój warsztat i szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych Pacjentów oraz Kursantów.

SZKOLENIA BIZNESOWE I UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKICH

Firmę  SHtraining – Planszowe Symulacje i Gry założyli w 1997 roku trenerzy – praktycy biznesowi, którzy swoje sukcesy i pozytywne doświadczenia chcieli wdrażać w innych organizacjach.

Przez wiele lat działalności szkoleniowej i doradczej wypracowaliśmy własne, skuteczne metody merytoryczne i trenerskie. Przełożyło się to na wdrożenie w dziesiątkach firm efektywnych rozwiązań z obszaru zarządzania i sprzedaży. Zaowocowało także rozwinięciem u tysięcy uczestników naszych szkoleń kompetencji zawodowych oraz umiejętności, zgodnych z oczekiwaniami przedsiębiorstwa. Nasze systemy doradcze i edukacyjne dotyczą szeroko pojętego obszaru zarządzania potencjałem pracowniczym na wszystkich szczeblach organizacji.

Jako firma SHtraining specjalizujemy się w prowadzeniu innowacyjnych szkoleń z wykorzystaniem gier i symulacji. Posiadamy gotowe narzędzia, które używamy już ponad 10 lat. Korzystamy głównie z gier planszowych i konstrukcyjnych, ponieważ jest to forma szczególnie atrakcyjna dla uczestników co poprzez duże zaangażowanie mocno wpływa na ich efektywność. Również od strony fizycznego i praktycznego przejścia przez tematy szkoleniowe, taki charakter zajęć dużo bardziej wpływa na zapamiętywanie materiału od strony psychologicznej.

Mamy bogate doświadczenie i współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami każdej wielkości, instytucjami państwowymi czy uczelniami wyższymi i szkołami średnimi. Posiadamy szeroką ofertę gotowych narzędzi, ale tworzymy również nowe, maksymalnie odpowiadające potrzebom klienta.

Oferowane przez nas usługi cechuje wysoka jakość i skuteczność.  Zespół merytoryczny SHtraining tworzą trenerzy-praktycy biznesowi. Wciąż obserwujemy zmieniające się otoczenie branżowe i tendencje na rynku, by móc oferować najnowsze systemy programowe. Rezultaty włożonej przez nas pracy w efektywność rozwoju danego przedsiębiorstwa są wymierne i w znaczący sposób poprawiają funkcjonowanie organizacji Naszych Klientów na rynku.

Jako jedyni w Polsce posiadamy licencje na wykorzystywanie planszowych symulacji niemieckiej firmy BTI, której narzędzia wykorzystywane są na całym świecie.

Jesteśmy również członkami ISAGA (The International Simulation and Gaming Association).


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: info@szkolenia-dla-lekarzy.pl
Telefon: (+48) 502 503 188

Ciasteczka>