Dostawca usług - BIMV Sp. z o.o.

Logo BIMV Sp. z o.o.

0/5

BIMV Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Lwowska 30/-, 37-600 Lisie Jamy

NIP: 7931630304

Liczba zrealizowanych usług : 0Charakterystyka działalności firmy

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w dostarczaniu profesjonalnych kursów online z zakresu obsługi nowoczesnych narzedzi do projektowania inżynierskiego w tym z technologii CAD oraz BIM (Building Information Modeling)

Posiadamy bogatą bazę zadowolonych klientów. Na naszej platformie zarejestrowanych jest już wiele tysięcy inżynierów. Setki zadowolonych klientów. Szkolimy studentów jak i profesjonalistów z branży, dostarczamy szkolenia niedostępne nigdzie indziej. 

Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Polsce, który dostarcza certyfikowane kursy online Autodesk. Oprócz usług e-learningowych świadczymy równiez szkolenia indywidualne oraz grupowe dla firm. O naszej jakości mogą świadczyć opinie zostawione przez klientów: 
https://www.bimv.pl/opinie/

Pełną bazę kursów online mogą Państwo zobaczyć tutaj:
https://www.bimv.pl/kursy-online/

Szkolenia prowadzone przez certyfikowanych szkoleniowców Autodesk. Firma współpracuje z Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk , które posiada prawo do wystawiania oficjalnych certyfikatów Autodesk, po ukończeniu kursu.

Certyfikaty te są docenianym przez rynek potwierdzeniem zdobytych umiejętnośći.Posiadamy również wewnętrzne certyfikaty BIMV w języku angielskim, które otrzymują osoby po ukończeniu kursów. 

Trenerzy i autorzy to doświadczone osoby z branży często posiadają odznaczenia i certyfikacje na poziomie Professional Autodesk. 

Opinie-1.png
Opinie-2.png
Opinie-3.png
Opinie-4.png
Opinie-5.png
Autodesk_ACI_Standard.png
17-YCC-CERTIFIED-SzymonJanczura.jpg
Autodesk_Revit_professional_Szymon-Janczura.jpg
CSWA.jpg
Certyfikat_Szablon.jpg

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: poczta@bimv.pl
Telefon: (+48) 729 675 678

Ciasteczka>