BIMV Sp. z o.o.

Możliwość dofinansowania
BIMV Sp. z o.o.
NIP 7931630304
ul. Lwowska 30/-
37-600 Lisie Jamy
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 9
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2016 roku. Od tego czasu nieustannie poszerzamy bazę kursów i promujemy nauczanie zdalne. Do naszej społeczności przynależą inżynierowie oraz studenci zarówno z Polski i zagranicy, jak i właściciele firm.

Kształcenie się oraz podnoszenie swoich kompetencji są ważnymi elementami rozwoju zawodowego nie tylko na początkowym etapie drogi zawodowej, ale również w jej zaawansowanym stadium. Nasze szkolenia mają na celu doskonalenie i uzupełnianie kwalifikacji pracowników chcących zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku inżynierów. Znajdziesz u nas specjalistyczne szkolenia dotyczące zagadnień branżowych niedostępne nigdzie indziej.

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w dostarczaniu profesjonalnych kursów online z zakresu obsługi nowoczesnych narzedzi do projektowania inżynierskiego w tym z technologii CAD oraz BIM (Building Information Modeling). Szkolimy studentów jak i profesjonalistów z branży, dostarczamy szkolenia niedostępne nigdzie indziej. 

Szkolenia tworzone są przez inżynierów praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży. Jesteśmy autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk, które gwarantuje najwyższą jakość szkoleń i kompetentnych instruktorów. Dodatkowo jako jedyni na polskim rynku oferujemy szkolenia e-learningowe z oficjalnym certyfikatem Autodesk®. To wszystko zdalnie z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Oprócz usług e-learningowych świadczymy równiez szkolenia indywidualne oraz grupowe dla firm. O naszej jakości mogą świadczyć opinie zostawione przez klientów. 

Szkolenia prowadzone są przez certyfikowanych szkoleniowców Autodesk. Certyfikaty te są docenianym przez rynek potwierdzeniem zdobytych umiejętnośći.Posiadamy również wewnętrzne certyfikaty BIMV w języku angielskim, który otrzymuje każdy uczestnik naszego kursu. 

Pełną bazę kursów online mogą Państwo zobaczyć tutaj:
https://www.bimv.pl/kursy-online/

Odwiedź naszą stronę:
https://www.bimv.pl

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
poczta@bimv.pl
Telefon
(+48) 729 675 678