Dostawca usług - VSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Logo VSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.9/5 z 312 ocen

VSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba: ul. Dworska 51, 34-100 Tomice

NIP: 9512494145

Liczba zrealizowanych usług : 39Charakterystyka działalności firmy

Pomagamy przedsiębiorcom rozwijać firmy poprzez doradztwo i szkolenia, prowadząc usługi oraz pozyskując dotacje dostosowane do ich potrzeb. Przeprowadzamy szkolenia specjalistyczne, m. in. z zakresu marketingu, sprzedaży, rozwoju osobistego czy warsztatów technicznych. Oferujemy usługi otwarte i zamknięte, które nie tylko rozwijają każdego uczestnika, ale także pozwalają mu spojrzeć na problemy przedsiębiorstwa z innej perspektywy. Firma VSS sp. z o.o. działa na rynku od 2019 roku, ale jej zespół szkolił się i doskonalił swoje umiejętności znacznie wcześniej. Doradzamy w prognozowaniu przyszłych trendów rynkowych w kontekście analizy produktowej, a także otoczenia konkurencyjnego przedsiębiorstwa, panujących tendencji i prognoz branżowych. Specjalizujemy się również w projektowaniu działów i stanowisk pracy firm, optymalizując procesy i redukując koszty. Tworzymy rozwiązania korzystając z najnowszych dostępnych technologii IT uzyskując poprawę przepływu informacji wewnątrz firmy, redukując koszty produkcji poprzez odpowiednie dostosowywanie działów i stanowisk pracy pod specyfikę branży. Wielokrotnie odpowiadaliśmy za wdrażanie w produkcję skomplikowanych projektów, tworząc ich specyfikację techniczną oraz monitorując proces na każdym etapie produkcji.

Spółka posiada znak MSUES 2.0 wydany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, który świadczy o spełnianiu najwyższych standardów usług szkoleniowo doradczych. 

Oferujemy szkolenia w zakresie wyżej wymienionej tematyki, ponadto jesteśmy w stanie zorganizować indywidualnie dostosowane szkolenia zamknięte dla przedsiębiorstw w dogodnej lokalizacji w całej Polsce! 

Nasz zespół pomaga w całym procesie pozyskania funduszy ze źródeł zewnętrznych od rekrutacji, przez podpisanie umowy, aż do rozliczenia. Również kompleksowo zajmujemy się sprawami organizacyjnymi związanymi z usługami szkoleniowymi i doradczymi.

ZNAK JAKOŚCI VSS.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@vss.com.pl
Telefon: (+48) 880 967 124

Ciasteczka>