Dostawca usług - English Zone Centrum Językowe Elżbieta Skowron

Logo English Zone Centrum Językowe Elżbieta Skowron

4.5/5 z 103 ocen

English Zone Centrum Językowe Elżbieta Skowron

Siedziba: ul. Zambrowska 18, 16-001 Kleosin

NIP: 9661808494

Liczba zrealizowanych usług : 156Charakterystyka działalności firmy

English Zone Centrum Językowe Elżbieta Skowron prowadzi działalność szkoleniową od lipca 2008. Nasza misja to skuteczne szkolenia językowe w całym województwie podlaskim, przygotowanie do egzaminów oraz tłumaczenia biznesowe, techniczne, naukowe, medyczne i prawnicze.

Nasza oferta ma na celu wsparcie lokalnego biznesu we wszystkich obszarach, gdzie potrzebny jest biegły angielski. Uczymy i szkolimy różne grupy zawodowe. W swojej ofercie mamy nauczanie angielskiego biznesowego, naukowego, prawnego, medycznego i technicznego. Przygotowujemy do służbowych i prywatnych wyjazdów zagranicznych, uczestnictwa w targach i prowadzenia negocjacji biznesowych.

Jak wygląda nasza współpraca? Spotykamy się z przedsiębiorcami i rozmawiamy o potrzebach i oczekiwaniach. Wybieramy metody nauczania, ustalamy harmonogram i budżet. W celu optymalizacji procesu nauczania badamy postępy słuchaczy, moniprowadzone zajęcia

English Zone Centrum Językowe Elżbieta Skowron zostało ocenione, jako spełniające wymagania zawarte w PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie usług szkoleniowych i nauki języków obcych dzieci, dorosłych i klientów biznesowych.

REKOM_IPH.pdf
REKOM_EKOLOGIKA.pdf
REKOM_AGENCJA_UBEZP.jpg
English_Zone_-_rekomendacja_MAZER.pdf
English_Zone_-_rekomendacja_HONYA.pdf
Cert_ISO_2018_001.jpg

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@englishzone.eu
Telefon: (+48) 660 457 625

Ciasteczka>