Dostawca usług - MSC Sp. z o.o.

Logo MSC Sp. z o.o.

4.7/5 z 1243 ocen

MSC Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Jana Kochanowskiego 32, 33-100 Tarnów

NIP: 9930660563

Liczba zrealizowanych usług : 401Charakterystyka działalności firmy

Kadrę MSC Sp.z o.o. stanowią trenerzy - twórcy nowych narzędzi i modeli coachingowych - z Polski i ze świata. Każdy z nich jest nie tylko pasjonatem, ale przede wszystkim praktykiem z międzynarodowymi akredytacjami.
Wdrażamy coaching w wielu organizacjach, firmach, szkołach z ogromnymi sukcesami. Kwalifikacje absolwentów potwierdza międzynarodowa akredytacja ICI.

Magdalena Daraż-Gogół, działalność biznesową rozpoczęła w 2003r. Współpracuje z czołowymi firmami w Polsce miedzy innymi PGNiG, Bank PKAO S.A., Orange, WSB, Vorwerk Polska S.A. MPM Jasło, Omega Pilzno, Wkręt-Met. Wdrażała między innymi standard obsługi klienta w oddziałach w całej Polsce w Wyższej Szkole Bankowej. Specjalista w obszarze zarządzania zmianą, budowaniu współpracy i spójności między działami, oraz wytyczania odważnych celów biznesowych.

Tomasz Kowalik, Od 1993 związany z biznesem. Działa wszechstronnie, rozwijając potencjał czołowych firm w Polsce, takich, jak CITIBANK/HANDLOBANK, Fujitsu – Siemens, Polkomtel, QAD Polska, RUCH, STRABAG, Telefonia DIALOG, PLIVA Kraków, Grupa Work Service, Krajowy Rejestr Długów. Wspiera również szkolnictwo wyższe, prowadząc szkolenia i wykłady w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Toruniu i Poznaniu, Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej, czy Akademii Leona Koźmińskiego.

Tomasz Kowalik - trener i jednocześnie Członek Zarządu MSC Sp. z o.o. posiada następujące licencje i certyfikaty:

Coach, Team Coach
Coach Master Trainer, ICI
Trener NLP, IANLP
NLP Master Trainer, IN
Trener Coachingu Prowokatywnego
Trener Transforming Communication™

Magdalena Daraż-Gogół - trener i jednocześnie Prezes Zarządu MSC Sp. z o.o. posiada następujące licencje i certyfikaty:
Coach ICI, Team Coach
Trener Biznesu
Trener Komunikacji Interpersonalnej
Praktyk NLP
Trener Transforming Communication™


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: kontakt@msc.edu.pl
Telefon: (+48) 502 307 030

Ciasteczka>