Dostawca usług - infoShare Academy Sp. z o.o.

Logo infoShare Academy Sp. z o.o.

4.6/5 z 125 ocen

infoShare Academy Sp. z o.o.

Siedziba: al. Grunwaldzka 472 B, 80-309 Gdańsk

NIP: 5842742213

Liczba zrealizowanych usług : 94Charakterystyka działalności firmy

Akademia powstała w 2015 roku z inicjatywy 4 managerów IT. Te same osoby są twórcami konferencji infoShare, która od 2007 roku przyciąga do Gdańska ponad 5000 osób zainteresowanych nowymi technologiami. To jedno z kilku największych tego typu wydarzeń w Europie.

Misją Akademii jest umożliwienie zmiany życia zawodowego dzięki nauce programowania oraz rozwój branży IT w Polsce.

infoShare Academy zajmuje się czterema aspektami: uczy programowania (na wszystkich etapach ich rozwoju, od juniora po seniora z wieloletnim doświadczeniem), realizuje zaawansowane szkolenia dla firm IT, wspiera klientów w wejściu na rynek IT (poprzez doradztwo w przygotowaniu CV, profilu na LinkedIN, profilu na GitHub oraz przygotowanie do rozmów rekrutacyjnych) oraz pomaga znaleźć odpowiednich pracowników.

Dzięki Akademi Uczestnik szkoleń pozna nowoczesne języki, techniki i narzędzia programistyczne, zrozumie, na czym polega praca w zespole projektowym, nauczy się “myśleć jak programista”, zbuduje portfolio projektów potrzebne w rozmowach z przyszłym pracodawcą.

Każdy, kto ukończy Akademię otrzymuje certyfikat. Ważniejsze jest natomiast to, że podczas całego kursu Uczestnik zbuduje pierwsze realne projekty, które będą jego wizytówką w oczach przyszłych Pracodawców, nauczy się pracy projektowej (SCRUM) i zespołowej, pozna niezbędne narzędzia programistyczne (IDE, system system kontroli wersji, system do komunikacji w projektach, system do code review) oraz pozna najlepsze praktyki programistyczne.

Przykładowe szkolenia otwarte:

  • AppOps Specialist
  • Front-end Developer
  • Java
  • Tester Automatyczny - Java DevQA
  • PHP
  • Python - programowanie od podstaw

Szkolenia jakie można zamówić w Akademii dotyczą m.in. Java, JEE, Spring, PHP, Python, JavaScript, Angular, React, narzędzi programistycznych, CI, TDD, Code Review.

InfoShare Academy wdraża w organizacjach oraz szkoli całe zespoły oraz Scrum Masterów z metodyk adaptacyjnych m.in. Scrum, Kanban.

Klienci mogą szkolić się w jednym z ośrodków: w Gdańsku, w Warszawie, w Szczecinie, w Katowicach i w Lublinie. Szkolenia eksperckie (zamknięte), jeśli występuje taka potrzeba, Akademia może przeprowadzić w każdym innym mieście na terenie Polski.

InfoShare Academy współpracuje wyłącznie z doświadczonymi ekspertami – praktykami, którzy dzielą się swoją wiedzą, z pasji do ludzi i technologii.

Efektem całego programu szkoleniowego będzie znaczące podniesienie umiejętności programistycznych oraz programowania systemów informatycznych. Pozwoli ono uczestnikom na samodzielne prowadzenie zaawansowanych prac przy wytwarzaniu oprogramowania, kreowanie wysokojakościowych rozwiązań oraz umiejętna współpraca z innymi Senior Developerami, architektami, równoległymi zespołami i działami oraz kadrą zarządzającą. Dzięki częstemu kontaktowi z bardzo doświadczonymi trenerami - praktykami, uczestnicy szkolenia będą mieli okazje poznać dobre wzorce i rozwiązania stosowane u innych wiodących dostawców oprogramowania oraz światowe trendy i nowości. Wyrobią też w sobie potrzebę oraz nabędą umiejętności dalszego, ciągłego doskonalenia zawodowego. Poza samymi umiejętnościami technicznymi, dodatkowym atutem szkolenia jest indywidualne dopasowanie zagadnień do konkretnych rozwiązań, narzędzi i technologii, stosowanych na co dzień przez Zamawiającego, bądź planowanych do wdrożenia w najbliższej przyszłości.” Marcin Pokojski, CEO infoShare Academy

Współpracujemy z takimi firmami jak: Comarch, Sii, Intel, Atena, Blue Media, Astek, Cisco, PGS Software itd.

 

infoShare Academy Sp. z o.o. została wpisana z dniem 17.08.2015 roku do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencynym nr 2.22/00110/2015

infoShare Academy Sp. z o.o. została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia z dniem 31.07.2015 roku pod numerem 12473

Certyfikat_TGLS_28.07.2020-27.07.2023.png
Acxiom_Global_Service_Center_Polska_Sp._z_o.o..pdf
ASTEK_POLSKA.pdf
Cisco_Systems_Poland_Sp._z_o.o..pdf
POSTDATA_S.A..pdf
Profil_Software.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: kontakt@infoshareacademy.com
Telefon: (+48) 730 833 804

Ciasteczka>