Ernst & Young spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Academy of Business sp. k.

Możliwość dofinansowania
Logo Ernst & Young spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Academy of Business sp. k.
al. Aleja Armii Ludowej 26
00-609 Warszawa
Usługa szkoleniowa / Usługa doradcza
Liczba zrealizowanych usług: 327
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

EY Academy of Business

Jako Twój partner w rozwoju kompetencji, jesteśmy gotowi wspierać Cię na każdym kroku tej drogi. Dostarczamy wszelkie niezbędne narzędzia najwyższej jakości, dzięki którym zdobywanie nowych kwalifikacji to niezapomniana i satysfakcjonująca przygoda. Pobudzamy do rozwoju i wskazujemy kierunek, w którym powinieneś zmierzać. Przekazujemy wiedzę i pokazujemy, jak stosować ją w praktyce.

EY Academy of Business istnieje na polskim rynku szkoleniowym od 1994 roku, oferując szeroki zakres specjalistycznych szkoleń, zróżnicowanych pod względem tematyki i metodyki ich prowadzenia.

W naszej bogatej ofercie znajdują się zarówno wieloetapowe, autorskie programy szkoleniowe, jak również krótkie i praktyczne szkolenia uzupełniające wiedzę z konkretnej dziedziny. Oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu kwalifikacji zawodowych takich jak: ACCA, CIA® PMP® czy PMI-ACP®., finansów, rachunkowości, kontrolingu, zarządzania, sprzedaży, marketingu cyberbezpieczeństwa, IT, HR, prawa i podatków oraz umiejętności menedżerskich i interpersonalnych. Nasza pełna oferta liczy ponad 400 tematów. 

Szkolenia zamknięte dostosowujemy ściśle do potrzeb klienta i jego organizacji. Przeprowadzamy analizy potrzeb rozwojowych i szkoleniowych na poziomie organizacji, zespołów i indywidualnym, uwzględniając wyzwania i potrzeby strategiczne.

Naszym Klientom proponujemy narzędzie badawcze dostosowane do potrzeb organizacji. Oferujemy poufny proces badawczy  oraz wartościowe raporty, w czytelny sposób prezentujące kluczowe wyniki.

Nasi trenerzy to przede wszystkim doświadczeni specjaliści w swoich branżach. Są ekspertami, którzy ciągle zdobywają nowe doświadczenia i podnoszą swoje kompetencje. 

EY Academy of Business jest zarejestrowana w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem: RIS 2.14/00149/2014. Rejestr Instytucji Szkoleniowych prowadzi Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

EY Academy of Business posiada najwyższy status Platinum (Approved Learning Partner) nadawany przez organizację ACCA najlepszym firmom szkoleniowym. W Polsce jesteśmy jedyną firmą z tym statusem.

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
academyofbusiness@pl.ey.com
Telefon
(+48) 502 444 012, (+48) 517 882 348