PRESTIGE EUROPEJSKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA

Możliwość dofinansowania
ul. Wyzwolenia 27
43-190 Mikołów
Usługa szkoleniowa / Usługa doradcza
Liczba zrealizowanych usług: 383
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

KOMPLEKSOWY ROZWÓJ KADRSilnym atutem PRESTIGE ECK jest doświadczenie w organizacji złożonych, specjalistycznych projektów edukacyjnych rozwijających kwalifikacje i podnoszących  kompetencje menedżerów i zespołów niezbędnych w ich codziennej pracy.  Jesteśmy Partnerem, na którym można polegać.


Działamy na podstawie zaświadczenia nr 15/04 z dnia 21 kwietnia 2004 roku o wpisie do ewidencji niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego.


Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 października 2004 r. w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.24/00089/2019.


Posiadamy uprawnienia do wydawania zaświadczeń ukończenia kursów i seminariów zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622).OBWIESZCZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 11 lutego 2014 r. w sprawie ogłoszenia jednolitego tekstu rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych Dz.U. 2014 poz. 622.


Zaświadczenia wydajemy na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622).


Posiadamy certyfikowane programy szkoleń zatwierdzone przez Ośrodek Doskonalenia Kadr w Mysłowicach nadzorowany przez ministra właściwego do spraw gospodarki Dz.U. nr 70 z dnia 10 maja 2002 r. oraz Dz.U. nr 65 poz. 603, który obowiązuje na terenie naszego kraju i za granicą oraz programy zarejestrowane w Urzędzie Dozoru Technicznego.
 


MISJA PRESTIGE Europejskiego Centrum Kształcenia


Naszą misją jest wspieranie rozwoju i zwiększanie zysków firm poprzez wspólne wyznaczanie celów oraz wiedzy i umiejętności potrzebnych do ich osiągnięcia.


BOGATA OFERTA SZKOLEŃ SPECJALISTYCZNYCH I MENEDŻERSKICH


Od 2004r. cieszymy się rosnącym zaufaniem Klientów. Dynamicznie budujemy swoją pozycję na rynku usług szkoleniowych aktywnie poszerzając asortyment dostępnych szkoleń i usług w oparciu o potrzeby biznesu oraz aktualne zmiany prawne. Fakt ten jest wynikiem konkurencyjności naszej oferty, jej dywersyfikacji oraz fachowości, dbałości i troski o każdego Klienta. Oferujemy bardzo zróżnicowaną tematykę oraz metodologię szkoleń, od szkoleń mających na celu rozwój kompetencji interpersonalnych, do warsztatów usprawniających i optymalizujących poszczególne procesy produkcyjne. Programy szkoleniowe oparte na szczegółowej analizie potrzeb powstają we współpracy z najlepszymi w kraju specjalistami z poszczególnych dziedzin i są dostosowane do polskich realiów rynkowych z uwzględnieniem bieżących zmian w przepisach.


 

www.eck-prestige.pl


ZOBACZ KATEGORIE SZKOLEŃ


 

 
                                                                                                                                                                                                                                     

 


DOŚWIADCZENIE W ORGANIZACJI SZKOLEŃ OD 2004Do maja 2017r. umiejętności menedżerskie i zawodowe doskonaliło z nami  14 339 tysięcy pracowników średniego i wyższego szczebla, głównie z takich obszarów jak zarządzanie, rozwój interpersonalny, prawo , logistyka, produkcja, human resources oraz bardzo cenione ze względu na wysoką zdawalność szkolenia zawodowe kończące się uprawnieniami państwowymi. Nieustannie dbamy o najwyższą jakość usług szkoleniowych, ich innowacyjność, przyjazną formę wspartą metodyką ułatwiającą przyswajanie wiedzy, szacunek i lojalność wobec każdego klienta.


OPINIE NASZYCH KLIENTÓW


Skuteczność jest naszą dewizą, a sukcesy Klientów naszą najwyższą rekomendacją.

Doskonała renoma  PRESTIGE Europejskiego Centrum Kształcenia i tak bardzo ceniona wiarygodność znajduje swoje potwierdzenie w opiniach,  komentarzach i referencjach. Korzystamy z narzędzia OPINEO niezależnego dostawcy opinii dla firm, dzięki któremu mamy szansę zapoznać się z rzeczywistym poziomem Państwa zadowolenia z jakości naszych szkoleń. Osiągamy najwyższy możliwy wskaźnik bliski 100%.

Bierzemy udział w Programie „Słucham Swoich Klientów”. Uważnie czytamy każdą zamieszczoną w serwisie opinię na swój temat. Państwa Recenzje  stanowią kluczowy wyznacznik w  naszej strategii biznesowej oraz w kierunku poprawy jakości obsługi. Jesteśmy otwarci, nie tylko na Państwa pozytywne opinie, ale też na krytyczne uwagi.

Udział PRESTIGE ECK w powyższym programie stanowi obiektywny dowód, na to,  że bezwarunkowo trzymamy się wysokich standardów wykonania usługi:

1. Budujemy pozytywne relacje podczas szkolenia i po jego zakończeniu, nasze atuty: dostępność i wsparcie

2. Dotrzymujemy zobowiązań i terminów

3. Dbamy o dobro firmy, dla której świadczona jest usługa i wspieramy jej wyniki

4. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za najlepszą realizację usługi

5. Współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami w swoich dziedzinach, ekspertami, posiadającymi praktykę w przekazywaniu wiedzy i jej  wydobywaniu, prowadzeniu projektów, doradztwie i operowaniu nowoczesnymi narzędziami oraz metodykami we współczesnym biznes
ie
 


KONTROLA JAKOŚCI


Jakość szkoleń stanowi dla nas priorytet. Po szkoleniu nasz kwestionariusz ocen przekazywany jest każdemu  uczestnikowi. Wyłącznie Klienci, którzy mieli styczność z PRESTIGE Europejskim Centrum Kształcenia, mogą przekazać swoje pisemne zdanie na jej temat.
W badaniach satysfakcji blisko 100% uczestników naszych szkoleń uważa, że jesteśmy firmą godną polecenia podkreślając elastyczność oraz otwartość na zgłaszane potrzeby a także rzetelną wiedzę ekspercką, aktualność przekazywanych treści, atrakcyjną formę oraz wysoki poziom merytoryczny szkoleń, które prowadzone są w taki sposób, aby można łatwo zastosować zdobytą wiedzę w praktyce. Nasze projekty nagradzane są najwyższymi notami.
 


JAKOŚĆ potwierdzona przez DEKRA CertificationJuż sama nazwa naszej firmy szkoleniowej PRESTIGE zobowiązuje do najwyższej jakości.
Wprowadziliśmy i stosujemy system zarządzania jakością zgodny z ISO 9001:2009 w zakresie:
•    PLANOWANIE I REALIZACJA SZKOLEŃ.
•    USŁUGI DORADCZE W ZAKRESIE ROZWOJU I DOSKONALENIA PRZEDSIĘBIORSTW.
Jakość naszych usług weryfikowana jest w corocznym audycie.


 


POTENCJAŁ KADROWY


Bardzo starannie dobieramy zaangażowany w proces kształcenia  zespół trenerów i wykładowców a ich grono wciąż powiększamy o nowych specjalistów. Otaczamy się  profesjonalistami, cenionymi ekspertami, praktykami w swoich dziedzinach, trenerami z wieloletnim doświadczeniem, którzy w przystępny i atrakcyjny sposób dzielą się wiedzą i praktycznymi umiejętnościami przydatnymi w pracy na każdym szczeblu kariery.NASZ ZESPÓŁ


Nasz Zespół działa prężnie i precyzyjnie wprowadzając wiele nowości i atrakcyjnych propozycji z nastawieniem na jak największe korzyści dla Klienta. Gwarantujemy skondensowaną treść podporządkowanej formule oszczędzania czasu uczestników, czyli optymalne wykorzystanie szkolenia i osiągnięcie zamierzonego celu. Zespół dopasowujemy do specyfikacji realizowanej usługi, aby PRAKTYCZNE doświadczenia i umiejętności jak najlepiej  odpowiadały potrzebom danego klienta.
 


DOGODNA LOKALIZACJA SZKOLEŃ


Naszym celem jest przeprowadzanie profesjonalnych szkoleń w szerokim zakresie tematycznym, dbając przy tym o najwyższą jakość obsługi oraz wygodę uczestników. Właśnie ze względu na komfort, szkolenia otwarte organizujemy w dobrej klasy hotelach, z noclegami, których atrakcyjne ceny wynegocjowaliśmy specjalnie dla naszych klientów.
Szkolenia przeprowadzamy również w siedzibie Klienta.

W siedzibie naszej firmy posiadamy 4 sale szkoleniowe, wraz z pełnym wyposażeniem dydaktycznym:
•    sale na 8, 15, 20 i 40 osób,
•    sprzęt audiowizualny,
•    usługi kserograficzne,
•    zaplecze gastronomiczne,
•    zaplecze techniczne – przeprowadzamy na miejscu egzaminy UDT i SEP

Budynek siedziby PRESTIGE ECK położony jest w centrum miasta Mikołowa (ok. 500m od Dworca PKP  i PKS, 15 km od Katowic) w pobliżu baz hotelowych, restauracji.

BEZPŁATNY PARKING
Zapewniamy podczas zajęć bezpłatne miejsca parkingowe.

WSPARCIE PRZY WYBORZE MIEJSCA NOCLEGOWEGO
Serdecznie zapraszamy również do skorzystania z naszej pomocy przy rezerwacji noclegów w najlepszych hotelach, których atrakcyjne ceny wynegocjowaliśmy specjalnie dla Was.

 


ZAWSZE DO PRZODU


Nieustannie dbamy o najwyższą jakość produktów, ich innowacyjność, szacunek i lojalność wobec klienta. Otaczamy się  profesjonalistami, zaangażowanym zespołem ekspertów i doradców.

 


KIEDY MOŻEMY ZACZĄĆ?


Harmonogram szkoleń otwartych jest dostępny na stronie: https://prestige-eck.pl.


Eksperci z PRESTIGE ECK nie odpoczywają – co miesiąc ruszamy w Polskę z nowymi kursami, warsztatami i seminariami.

Powiedz nam, czego oczekujesz, a my zaproponujemy  najlepsze rozwiązanie.

Twoi pracownicy potrzebują indywidualnie dobranego szkolenia?

Jesteśmy do dyspozycji!  Wspólnie wybierzemy najbardziej dogodny dla Was termin i zapewnimy najlepszych wykładowców.

 


 

 


JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE?


  • Słuchamy – Twoich oczekiwań, celów zawodowych i potrzeb
     
  • Dobieramy – optymalny termin i miejsce, najbardziej efektywne szkolenie, konsultacje, sprawdzonych ekspertów

  • Zapewniamy – atrakcyjne zajęcia, nowoczesne metody nauczania, przyjazną atmosferę

  • Wspieramy – nie tylko w trakcie szkolenia, nasi eksperci także po kursie odpowiedzą mailowo na Twoje pytania

  • Sprawdzamy – czy jesteś zadowolony i zmieniamy się dla Ciebie

 

  


WYBRANE SZKOLENIA NA ZLECENIE  w latach 2005-2015:


Jesteśmy dumni, że przyczyniliśmy się do rozwoju wielu, wspaniałych firm.

W tym miejscu dziękujemy Wszystkim, którzy korzystali z naszych usług i cieszymy się, że nadal jesteśmy potrzebni.

 


POWIEDZ NAM JAKIEGO SZKOLENIA Z DOFINANSOWANIEM lub bez JESZCZE POTRZEBUJESZ?


Jakie interesują Cię terminy?

Jakie miejsce?

Wersja 1-dniowa, czy kilkudniowa?

Z noclegiem i dodatkowymi atrakcjami, czy w wersji ekonomicznej?

 ISO 9001:2015


Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2015 o numerze rejestracyjnym: 001016074/2 w zakresie certyfikacji: 

  • Planowanie i realizacja szkoleń.
  • Usługi doradcze w zakresie rozwoju i doskonalenia przedsiębiorstw.

 


WPIS DO EWIDNECJI NIEPUBLICZNYCH PLACÓWEK KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO


Działamy na podstawie zaświadczenia nr 15/04 z dnia 21 kwietnia 2004 roku o wpisie do ewidencji niepublicznych placówek kształcenia ustawicznego.

 


UPRAWNIENIA


Posiadamy uprawnienia do wydawania zaświadczeń ukończenia kursów i seminariów zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014 r. poz. 622).


REJESTR INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH


Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 października 2004 r. w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym 2.24/00089/2019.


CERTYFIKOWANE PROGRAMY


Posiadamy certyfikowane programy szkoleń zatwierdzone przez Ośrodek Doskonalenia Kadr w Mysłowicach nadzorowany przez ministra właściwego do spraw gospodarki Dz.U. nr 70 z dnia 10 maja 2002 r. oraz Dz.U. nr 65 poz. 603, który obowiązuje na terenie naszego kraju i za granicą oraz programy zarejestrowane w Urzędzie Dozoru Technicznego.

 

 


DBAMY O TWOJE KWALIFIKACJE I O TWOJĄ KIESZEŃ


Dziękujemy, że zapoznałeś się z naszą ofertą. Mamy dla Ciebie jeszcze dodatkową niespodziankę.

 

FIRST MINUTE: Zarezerwuj miejsce na szkoleniu, co najmniej miesiąc przed terminem, a otrzymasz 50 zł rabatu.

CENA PROMOCYJNA ZA KAŻDĄ KOLEJNĄ OSOBĘ: Wystarczy, że wyślesz 2 osoby ze swojej firmy na nasze szkolenie, a zaproponujemy Ci niższą cenę.

VOUCHER: Zostań z nami na dłużej, a przekażemy Ci voucher o wartości 100 zł na kolejne szkolenie wyjazdowe, wraz z noclegiem.

 

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
marketing@eck-prestige.pl
Telefon
(+48) 508 147 055, (+48) 327 385 190