SZWEDA GROUP TAMARA SZWEDO SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Możliwość dofinansowania
Logo SZWEDA GROUP TAMARA SZWEDO SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ul. Meblarska 3
48-200 Prudnik
Usługa szkoleniowa / Usługa doradcza
Liczba zrealizowanych usług: 46
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Spółka powstała w 2009 roku. Podstawą jej działalności jest sprzedaż innowacyjnych, zgłoszonych do opatentowania technik pigmentacji oraz działaność szkoleniowa w tym zakresie. Spółka SZWEDO GROUP  buduje swoją pozycję na rynku poprzez permanentne utrzymywanie najwyższej jakości oferowanych produktów i usług, przy jednoczesnym ich dostosowaniu do potrzeb i oczekiwań klientów. Zaletą produktów oferowanych przez Firmę jest najwyższa światowa  jakość. Odbiorcy oczekują od Firmy nie tylko bezawaryjności, wytrzymałości sprzętu, ale przede wszystkim efektu pigmentacji odzwierciedlającego naturalny efekt przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa.Podstawową działalnością spółki SZWEDOGROUP jest produkcja i sprzedaż zestawów do makijażu permanentnego oraz powiązanych z tym usług czyli kursów, opieki szkoleniowej i serwisowej swoich klientów (w ramach kompleksowego procesu sprzedaży i obsługi posprzedażowej). Spółka jest producentem innowacyjnych urządzeń i twórcą nowej technologii wykonywania makijażu permanentnego stosowanego w gabinetach kosmetycznych. Pigmentacja ust, brwi i konturów oka wykonywana innowacyjnymi technikami: metodą ręczną TAFFY oraz metodą maszynową ODED stanowią nowość na rynku wykorzystując nieznane dotąd metody pigmentacji. Są dużo mniej inwazyjne, podnoszą  jakość pigmentacji, redukują czas zabiegu i bólu oraz dają realistyczny efekt końcowy,  zbliżony do naturalnego. Włascicielami spółki i jednocześnie osobami prowadzącymi są: 1. Leszek Szwedo – wykształcenie wyższe, informatyczne. Od 12 lat zajmuje się technikami w makijażu permanentnym co zaowocowało opracowaniem własnej technologii, która w lutym 2008 roku została zgłoszona do opatentowania. Uczestnik i współtwórca wielu międzynarodowych konferencji i pokazów z dziedziny dermatologii, kosmetologii, technik pigmentacji i produkcji kosmetyków. 
Autor i współautor efektownych i bezpiecznych technik zabiegowych anti-aging na twarz i ciało tworzących filozofię AKADEMII firmy SZWEDO GROUP Stop Botoks naturalnej, łagodnej mikropigmentacji i pielęgnacji ciała. 2. Elżbieta Poźniak – Wykształcenie wyższe, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, 5  letnie doświadczenie w pracy nauczyciela, kosmetolog (ukończone wyższe studia na kierunku kosmetologia Uniwersytetu Medycznego w Łodzi); 20 letnie doświadczenie w makijażu permanentnym, międzynarodowy trener pigmentacji TAFFY i ODED od samego początku funkcjonowania firmy. Uczestniczka wielu międzynarodowych konferencji i pokazów z dziedziny kosmetologii i technik pigmentacji. Wykładowca podczas  Międzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetycznych LNE & Spa w Krakowie; temat wykładu „ Makijaż permanentny – jeszcze nigdy nie był tak prosty”, brała udział w pokazie makijażu permanentnego w: Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie oraz Policealnym Studium Kosmetyki w Opolu.

Wspólnicy spółki angażując majątek prywatny rozpoznawali  branże medycyny estetycznej oraz kosmetyczną odwiedzając branżowe targi światowe i krajowe m.in.  w USA, Chinach, we Włoszech, Niemczech, Warszawie oraz Krakowie w poszukiwaniu najnowszych i bezpiecznych technologii. W 2009 roku została podjęta decyzja o zarejestrowaniu spółki Szwedo Group, która stanowi  odpowiedź na zapotrzebowanie rynkowe na wykonywanie kompleksowych i technologicznie zaawansowanych zabiegów związanych z mikropigmentacją. Podstawą powstania podmiotu było wniesienie do spółki dorobku wynalazczego (know-how) jednego z wspólników w postaci rozwiązań technologicznych związanych między innymi z odbudową łuków brwiowych lub innych części ciała dotkniętych np. miejscowym łysieniem lub też uszkodzeniem powypadkowym. Wspólnicy stworzyli i opatentowali  urządzenia i techniki mikropigmentacji TAFFY microblading, metody włoskowe oraz  ODED system 3 igłowej pigmentacji.Te rozwiązania stanowią podstawę funkcjonowania podmiotu, a jego innowacyjny światowy charakter stawia firmę na bardzo wysokim poziomie konkurencyjności. 

Szkolenia prowadzone sa w oparciu o autorski skrypt szkoleniowy. Firma SZWEDO GROUP wpisana jest do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem 2.16/00008/2010, posiada również akredytacje Ministerstwa Edukacji Narodowej na część prowadzonego kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych pt. "Stylista w makijażu permanentnym"

Wpis do rejestru instytucji szkoleniowych nr 2.16/00008,2010 oraz akredytacja Ministerstwa Edukacji Narodowej 

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
szwedo@szwedogroup.eu
Telefon
(+48) 609 464 114