Usługa - makijaż permanentny brwi i powiek dla początkujących, intensywne, indywidualne szkolenie

Logo Academia Ladonna Maja Zarzeczna

4.9/5 z 162 ocen

Tytuł makijaż permanentny brwi i powiek dla początkujących, intensywne, indywidualne szkolenie

Numer usługi 2023/02/08/128119/1690588

Dostawca usług Academia Ladonna Maja Zarzeczna

Miejsce usługi Zielona Góra

Dostępność Usługa otwarta

Forma świadczenia stacjonarna

Status usługi opublikowana

PLN

7 900,00 zł netto za osobę

7 900,00 zł brutto za osobę

246,88 zł netto za osobogodzinę

246,88 zł brutto za osobogodzinę

Zapisz się
Zapisany 1 uczestnik

Informacje o usłudze

Pokaż szczegóły
Sposób dofinansowania:

wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników

Grupa docelowa usługi:

Szkolenie przeznaczone jest dla kosmetyczek i kosmetologów, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, uaktualnić i pogłębić wiedzę a także do osób które chcą zdobyć zupełnie nowe umiejętności aby rozszerzyć wachlarz oferowanych przez siebie usług kosmetologicznych.

Minimalna liczba uczestników: 1
Maksymalna liczba uczestników: 1
Data zakończenia rekrutacji: 01-04-2023
Liczba godzin usługi: 32
Podstawa uzyskania wpisu do świadczenia usługi: Certyfikat VCC Akademia Edukacyjna

Ramowy program usługi

Pokaż program

Usługa "makijaż permanentny brwi i powiek dla początkujących, intensywne, indywidualne szkolenie, dużo modelek" jest przeznaczona dla początkujących jak i aktywnie działających kosmetologów i kosmetyczek chcących rozwinąć swoje kompetencje i umiejętności zawodowe, oraz dla wszystkich, którzy chcą uzyskać nowy zawód. Szkolenie odbywa się w trybie indywidualnym. Uczestnik na czas szkolenia otrzymuje do własnej dyspozycji : podczas części teoretycznej: stanowisko biurowe z materiałami piśmienniczymi i edukacyjnymi z widokiem na ekran. Podczas zajęć praktycznych : fotel/łóżko kosmetyczne z pomocnikiem  kosmetycznym, oświetleniem i zestawem niezbędnych narzędzi i akcesoriów do wykonywania zabiegów z zakresu objętego szkoleniem,  z ciągiem sterylizacyjnym wyposażonym zgodnie z zasadami BHP. Podczas usługi uczestnik odbędzie ćwiczenia praktyczne na 9 modelach oraz sztucznych skórach. Usługa jest realizowana w godzinach zegarowych.

 Dzień 1 :

część teoretyczna: kompleksowe bhp zabiegu pigmentacji brwi, omówienie procedury sterylizacji i dezynfekcji, omówienie trudności w pracy linergisty, omówienie preparatów, narzędzi i akcesoriów stosowanych w pigmentacji brwi: pigmentów, znieczuleń, wszelkich materiałów jednorazowych, omówienie zasad rysunku wstepnego brwi.

część praktyczna: ćwiczenia rysunku wstępnego brwi na modelce, pigmentacja brwi na modelce pokazowej( wywiad- wskazania i przeciwwskazania, rysunek wstępny, dobór pigmentu), ćwiczenia na sztucznych skórach

Dzień 2 :

 część praktyczna :organizacja stanowiska pracy- prośba o samodzielne przygotowanie przez kursanta, pigmentacja brwi  na  modelkach ( wywiad-wskazania i przeciwwskazania, rysunek wstępny, dobór pigmentu, igły , pigmentacja ) dla kursanta przeznaczone 2 modelki, praca na sztucznych skórach.

Dzień 3

 część praktyczna: organizacja stanowiska pracy- prośba o samodzielne przygotowanie przez kursanta, pigmentacja brwi  na  modelkach ( wywiad-wskazania i przeciwwskazania, rysunek wstępny, dobór pigmentu, igły , pigmentacja ) dla kursanta przeznaczone 2 modelki, praca na sztucznych skórach

Dzień 4 :

część teoretyczna: kompleksowe bhp zabiegu pigmentacji ust, budowa skóry ust, unaczynienie skóry ust, zasady bezpiecznego zabiegu pigmentacji ust, omówienie preparatów, narzędzi i akcesoriów stosowanych w pigmentacji ust : pigmentów, znieczuleń, wszelkich materiałów jednorazowych,  omówienie zasad rysunku wstepnego ust.

część praktyczna: ćwiczenia rysunku wstępnego ust na modelce, pigmentacja ust na modelce - praca rotacyjna (wywiad- wskazania i przeciwwskazania, rysunek wstępny, dobór pigmentu),  Dla kursanta przeznaczone dwie modelki.Ćwiczenia na sztucznych skórach-usta. 

Dzień 5

 część praktyczna: organizacja stanowiska pracy- prośba o samodzielne przygotowanie przez kursanta, pigmentacja ust  na  modelkach ( wywiad-wskazania i przeciwwskazania, rysunek wstępny, dobór pigmentu, igły, pigmentacja ) dla kursanta przeznaczone 2 modelki, praca na sztucznych skórach - usta.

Główny cel usługi

Pokaż

Cel edukacyjny

Usługa "makijaż permanentny brwi i powiek dla początkujących, intensywne, indywidualne szkolenie, dużo modelek" przygotowuje uczestnika do samodzielnego wykonywania zabiegów makijażu permanentnego brwi i ust odpowiednio do warunków estetycznych twarzy klienta. Podczas uczenia się uczestnik nabywa kompetencje społeczne pod względem kształtowania własnego rozwoju oraz zdolność funkcjonowania na konkurencyjnym rynku usług

Efekty uczenia się

 po szkoleniu Uczestnik :

-  charakteryzuje kompleksowe zasady BHP zabiegu pigmentacji brwi i ust

- omawia procedury sterylizacji i dezynfekcji 

-omawia trudności napotkane w pacy linergisty

- opisuje preparaty, narzędza i akcesoria stosowane w pigmentacji brwi i ust : pigmenty, znieczulenia,  wszelkie  materiały jednorazowe.

- omawia zasady rysunku wstępnego brwi i ust

- wykonuje rysunek wstępny brwi i ust - będący podstawą pigmentacji

- prawidłowo dobiera pigment do typu urody klientki

- samodzielnie przygotowuje stanowisko pracy linergisty

-omawia budowę skóry ust,

- omawia unaczynienie skóry ust,

-charakteryzuje zasady bezpiecznego zabiegu pigmentacji ust,

- prawidłowo dobiera narzędzia i akcesoria niezbędne do wykonania zabiegu makijażu permanentnego brwi i ust

- wykonuje zabieg pigmentacji brwi

- wykonuje zabieg pigmentacji ust

- prawidłowo sterylizuje i dezynfekuje narzędzia i akcesoria do pracy

Kompetencje społeczne nabyte przez Uczestnika po szkoleniu:

- buduje prawidłowe relacje z klientami i rozpoznaje ich potrzeby

- rozumie znaczenie komunikacji interpersonalnej

- ma świadomość kształtowanie własnego rozwoju

- doradza klientom w zakresie pigmentacji brwi i ust

Sposób weryfikacji osiągnięcia efektów uczenia się

efekty uczenia będą na bieżąco weryfikowane przez instruktora szkolenia podczas wykładów teoretycznych i ćwiczeń praktycznych i będą polegać na:

1.zadawaniu pytań przez prowadzącego do uczestnika usługi- po każdym module części teoretycznej.

np. "przeciwwskazania do makijażu peranentnego brwi", " proszę wymienić procedurę znieczulenia miescowego przed makijażem permanentnym"

2.Quiz 2 na1- polega na zadaniu przez   uczestnika dwóch pytań prowadzącemu po omówieniu każdego modułu teoretycznego daje to instruktorowi możliwość weryfikacji uczenia się przez kursanta.

3. prośba o samodzielne przygotowanie stanowiska pracy z elementami BHP, dezynfekcją i sterylizacją. Informacja zwrotna udzielana uczestnikowi przez prowadzącego.

4. zadanie praktyczne do wykonania dla uczestnika : "wykonanie rysunku wstępnego brwi " Informacja zwrotna udzielana uczestnikowi przez prowadzącego

5. zadanie praktyczne do wykonania dla uczestnika : "wykonanie pełnego makijażu permanentnego brwi" Informacja zwrotna udzielana uczestnikowi przez prowadzącego.

Czy usługa prowadzi do nabycia kompetencji? Tak
Brak wyników.
Koszt przypadający na 1 uczestnika netto7 900,00 zł
Koszt przypadający na 1 uczestnika brutto7 900,00 zł
Koszt osobogodziny netto246,88 zł
Koszt osobogodziny brutto246,88 zł

Adres realizacji usługi

Pokaż adres

ul. Kupiecka 32B, 65-058 Zielona Góra, woj. lubuskie

ścisłe centrum miasta, dostępna duża miejsc parkingowych, budynek bez barier architektonicznych

Udogodnienia w miejscu realizacji usługi

  • Klimatyzacja
  • Wi-fi
  • Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami
  • Laboratorium komputerowe
  • Academia Ladonna- duże neony na budynku, centrum miasta, budynek bez barier architektonicznych

Zajęcia poprowadzą

Więcej informacji
Zdjęcie Małgorzata Tkacz

Małgorzata Tkacz

Master Trener Pmu I Kosmetologii Estetycznej. Wykształcenie wyższe. Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki i Administracji w Poznaniu o kierunku kosmetologia. Linergistka i kosmetolog z 15 -letnim doświadczeniem w zawodzie. Swoją karierę rozpoczęła jako wizażystka, szybko jednak odkryła świat dermo pigmentacji, który szybko okazał się jej największą pasją. Posiada ogromną wiedzę teoretyczna i praktyczną z zakresu kosmetologii i makijażu permanentnego. Twórczyni autorskich metod pigmentacji brwi, ust i oczu. Właściciel marki i gabinetu Bio Kosmetyka. Na swoim koncie ma ponad 1000 godzin szkoleniowych. Systematycznie uczestniczy w szkoleniach i kursach z kosmetologii estetycznej podnoszących kwalifikacje. Świetny fachowiec i cierpliwy nauczyciel, na jej koncie jest wyszkolenie wielu profesjonalnych i zadowolonych linergistek w całej Polsce. Trener usług kosmetycznych z elementami kompetencji społecznych Academia Ladonna. Regularnie prowadzi szkolenia z Bazy Usług Rozwojowych

Kontakt

Pokaż
Zdjęcie Maja Zarzeczna

Maja Zarzeczna

email: maja@ladonna.pl

tel: (+48) 727 520 569

Informacje dodatkowe

Pokaż szczegóły

Informacje o materiałach dla uczestników usługi

Uczestnik szkolenia otrzymuje: autorski skrypt szkoleniowy zawierający: teorię, metodykę wykonywania makijażu permanentnego, opis technik , wskazania i przeciwwskazania  do zabiegu.  Kursant otrzymuje rownież notatnik i długopis.

Warunki uczestnictwa

Warunki uczestnictwa

Warunkiem skorzystania ze szkolenia jest bezpośredni zapis Uczestnika przez Bazę Usług Rozwojowych oraz wypełnienie karty oceny szkolenia- ankiety poszkoleniowej - oceniającą usługę szkoleniową.

Informacje dodatkowe

Po ukończeniu kursu Uczestnik, który uzyska 100% obecności otrzyma imienny certyfikat , który uprawnia do świadczenia usług w zakresie metod makijażu permanentnego  objętych programem szkolenia.

Ciasteczka>