JULIA ŻARCZYŃSKA BIURO NAUKOWO-TECHNICZNE SIGMA

Logo JULIA ŻARCZYŃSKA BIURO NAUKOWO-TECHNICZNE SIGMA
Brak ocen dla tego dostawcy
ul. Jeżycka 44a/5
60-865 Poznań-Jeżyce
Liczba zrealizowanych usług: 65
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA było realizatorem kilkuset projektów szkoleniowych zrealizowanych dla największych firm o charakterze produkcyjnym oraz dla laboratoriów posiadających lub dopiero ubiegających się o akredytację Polskiego Centrum Akredytacji. Zrealizowaliśmy szkolenia m.in. dla Coca-Cola Polska, Hochland Polska, Grupa Żywiec, Aflofarm, Laboratoriów Kryminalistycznych działających przy Komendach Wojewódzkich Policji.

Więcej informacji na temat podmiotów, dla których świadczyliśmy usługi znajdą Państwo na naszej stronie internetowej https://www.bnt-sigma.pl. 

W wielu laboratoriach badawczych i wzorcujących przeprowadziliśmy projekty konsultingowe mające na celu zaktualizowanie wiedzy pracowników laboratoriów w zakresie najnowszych wytycznych i trendów dotyczących zarządzania laboratorium zgodnym z normą ISO 17025, procedur sterowania jakością badań w laboratoriach badawczych, metod wykazywania spójności pomiarowej. Jako jeden z nielicznych podmiotów w kraju, pomagamy laboratoriom w przygotowaniu się do akredytowania procesu pobierania prób, szacujemy niepewność pomiaru wskazanych metod badawczych. Na życzenie laboratoriów opracujemy dedykowanie szkolenia zamknięte dotyczące wskazanej przez zamawiającego metodyki.

Firma BNT SIGMA jest również autorem macro Excel do zarządzania kartami kontrolnymi w środowisku akredytowanego laboratorium badawczego. Program ten jest udostępniany laboratoriom korzystającym z usług rozwojowych świadczonych przez Biuro Naukowo-Technicze SIGMA.

Od roku 2010 BNT SIGMA współpracuje również z zakładami branży farmaceutycznej - jesteśmy organizatorem szkoleń otwartych i zamkniętych z zakresu walidacji procesów czyszczenia, higienicznego projektowania instalacji produkcyjnych i instalacji systemów pomocniczych, kwalifikacji urządzeń laboratoryjnych oraz instalacji technologicznych (IQ/OQ/PQ).

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA pracuje nad wdrożenim w swojej działalności sytemu zarządzania jakością ISO 29990.

Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
info@bnt-sigma.pl
Telefon
(+48) 616 242 722