Dostawca usług - Value Creation Jarosław Rubin

Logo Value Creation Jarosław Rubin

4.5/5 z 608 ocen

Value Creation Jarosław Rubin

Siedziba: Stanisława Pilata 12/2, 51-605 Wrocław

NIP: 8981000758

Liczba zrealizowanych usług : 232Charakterystyka działalności firmy

Value Creation jest firmą doradczo-szkoleniową założoną w 1989 roku. Pod marką Value Creation realizuje projekty rozwojowe szkoląc w zakresie zarządzania, przywództwa, komunikacji, asertywności, zarządzania różnorodnością, wypalenia zawodowego i negocjacji.

Pod marką Szkoły Zarządzania Zmianą koncentruje się na szkoleniach i doradztwie w obszarze zarządzania zmianą.
Działając jako Szkoła Zarządzania Zmianą wyposażamy liderów i kierowane przez nich zespoły pracowników w sprawdzone rozwiązania, które rozpalają motywację i zaangażowanie oraz uwalniają zdolności i kompetencje niezbędne do zaprojektowania, startu i przeprowadzenia efektywnej zmiany w ich firmach i instytucjach.

Szkoła Zarządzania Zmianą założona przez Value Creation to zespół doświadczonych we wdrażaniu zmian trenerów i konsultantów, którzy reprezentują unikatowy na rynku polskim kierunek tzw. Evidence Based Change Mangement (Zarządzanie Zmianą Oparte na Dowodach). Doświadczenia, którymi się z Państwem dzielimy są rezultatem wieloletniej współpracy szkoleniowej i doradczej z firmami działającymi na polskim rynku, popartej wynikami własnych badań prowadzonych w przedsiębiorstwach oraz współczesnymi narzędziami i metodami zarządzania zmianą.

Do dyspozycji naszych Klientów stawiamy naszych trenerów-konsultantów posiadających doświadczenie zarówno w zarządzaniu na różnych szczeblach zarządzania, jak i zarządzaniu zmianą w kontekście praktycznym, projektowym, badawczym i szkoleniowym.
 

Certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie usług rozwojowych: szkolenia i doradztwo

Posiadamy międzynarodowy certyfikat w zakresie zarządzania zmianą - Lean Change Agent.

 

MWSLiT-referencje.jpg
Provident-referencje.jpg
Certyfikat_LCA.jpg
SCMF-ref.jpg
Mercator-Medical-referencje.jpg
ZUS-Zarządzanie-Zmianą-referencje-2016.jpg
Value_Creation_nr_1412_z_podpisem-2020.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@valuecreation.pl
Telefon: +48602605952

Ciasteczka>