Dostawca usług - Grupa Szkoleniowa SOLBERG Marzena Mrukwa

Logo Grupa Szkoleniowa SOLBERG Marzena Mrukwa

4.7/5 z 92 ocen

Grupa Szkoleniowa SOLBERG Marzena Mrukwa

Siedziba: ul. Długa 15, 43-246 Zbytków

NIP: 6381684931

Liczba zrealizowanych usług : 433Charakterystyka działalności firmy

Kim jesteśmy?

Grupę Szkoleniowa SOLBERG tworzą ludzie, którzy w branży szkoleniowej pracują od lat. Nasi trenerzy posiadają często ponad 20-letnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Jesteśmy dynamiczni, otwarci, kreatywni a naszą wspólną pasją jest organizowanie szkoleń.

Cechuje nas skuteczność, odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Kierujemy się nadrzędnymi zasadami otwartości, wiarygodności i rzetelności. Współpracę z partnerami biznesowymi opieramy na uczciwości i budowaniu długofalowych relacji opartych na zaufaniu i wzajemnym szacunku.

Grupa Szkoleniowa SOLBERG to zespół wyselekcjonowanych trenerów, coachów, doradców i wysokiej klasy ekspertów posiadających doskonałe przygotowanie merytoryczne, wybitne zdolności dydaktyczne oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń biznesowych.


Specjalizujemy się w szkoleniach biznesowych w zakresie rozwoju kompetencji handlowych, kierowniczych , interpersonalnych, miękkiej windykacji należności oraz w zakresie szkoleń komputerowych.

 

Pracownik to wizytówka Twojej firmy- sprawimy, by godnie ją reprezentował

 

5 NAJWAZNIEJSZYCH POWODÓW DLA KTÓRYCH LIENCI WYBIERAJĄ Grupę Szkoleniową SOLBERG

1.       Współpracę z partnerami biznesowymi opieramy na uczciwości i wzajemnym szacunku

Chcemy stać się dla Ciebie idealnym partnerem biznesowym, dzięki któremu osiągniesz oczekiwane rezultaty. Doradzimy, pomożemy, zmobilizujemy do efektywniejszej pracy. Z wielką radością zaangażujemy się całym sercem, by sprostać Twoim wymaganiom. Pamiętaj- Zawsze możesz na nas liczyć!

 

2. Gwarantujemy obsługę Klienta na najwyższym poziomie

Szkolenia oferowane przez Grupę Szkoleniową SOLBERG to gwarancja wysokiej jakości i profesjonalizmu będących wynikiem wieloletniego doświadczenia. Kontakt z naszymi klientami to dla nas zawsze ogromny zaszczyt i przyjemność. Specjalnie dla Ciebie nasz telefon (33) 300 31 45 jest czynny 24 h/ dobę, abyś mógł zapytać nas o wszystko w każdej chwili.


 

3.Z pasją pomagamy osiągać lepsze rezultaty

Nasze programy szkoleniowe wyróżniają się nie tylko indywidualnym podejściem do klienta, czy profesjonalizmem wykonania. Koncentrujemy się bowiem na opracowaniu i wdrażaniu w praktyce nowoczesnych metod oddziaływania dostosowanych do Twoich oczekiwań.

 

4. Prawdziwa siła Grupy Szkoleniowej  SOLBERG to LUDZIE

Jesteśmy zespołem pełnym pasji i zaangażowania, a do pracy przychodzimy z uśmiechem. Kochamy to co robimy, robimy to co kochamy!

Kadra Grupy Szkoleniowej SOLBERG to wyselekcjonowani praktycy- eksperci w swoich dziedzinach. Pracują u nas wykładowcy, autorzy książek biznesowych, dyrektorzy największych przedsiębiorstw, właściciele firm odnoszących sukcesy na rynku, wysokiej klasy eksperci, cenieni biznesmeni. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, mają za sobą tysiące godzin spędzonych na salach szkoleniowych, setki litrów wypitych kaw przy konsultacjach.


 

5. Nasze szkolenia przyczyniają się do wzrostu skuteczności i efektywności Twoich pracowników Jesteśmy zorientowani na wyniki. Po analizie Twoich potrzeb dostosowujemy program szkolenia tak, by wzmocnić obszary, w których potrzebujesz wsparcia Ty lub Twój zespół. Po szkoleniu otrzymujesz raport naszych działań z uwzględnieniem rekomendacji. Możesz na nas liczyć także po szkoleniu.

 

 

Dużym atutem naszych szkoleń jest ich praktyczny, interaktywny charakter oraz nowoczesne aktywne metody warsztatowe.

- mini- wykłady

- ćwiczenia

- odgrywanie roli

- testy

- prezentacje multimedialne

- uczenie się przez działanie (action learning)

- ćwiczenia indywidualne, w parach i grupowe,

- dyskusje moderowane przez trenera,

- burze mózgów,

- studium przypadku (case study),

- metody uczenia się na stanowisku pracy

 

Zasadą pracy będzie wspólne wypracowywanie rozwiązań. Feedback ze strony trenera będzie miał charakter motywujący, otwierający na rozwój.

 

Szkolenia prowadzimy nowoczesnymi aktywnymi metodami warsztatowymi, które umożliwiają uczestnikom zdobycie niezbędnej wiedzy oraz pozyskanie konkretnych umiejętności praktycznych.

 

Dlaczego jesteśmy idealnym partnerem dla Twojej firmy?
 

 • Nasi eksperci posiadają doskonałe przygotowanie merytoryczne, wybitne zdolności dydaktyczne oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń biznesowych.
   
 • Przygotowujemy dedykowane, indywidualne materiały szkoleniowe
   
 • Zapewniamy szeroki zakres wsparcia poszkoleniowego
   
 • Nasze warsztaty szkoleniowe mają praktyczny oraz interaktywny charakter
   
 • Oferujemy ciekawe szkolenia, które intrygują, inspirują, zmuszają do myślenia i motywują do dalszej pracy.
   
 • Na bieżąco weryfikujemy działania i dostosowujemy się do zmieniającej sytuacji
   

 

Nasze szkolenia dopasowujemy do poziomu zaawansowania uczestników, branży w której działają, kładąc główny nacisk na warsztaty praktyczne. 

 

 

Dlaczego my? Podsumowanie naszych dotychczasowych działań:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę  dla branży edukacyjnej ORŁY KSZTAŁCENIA 2018, I miejsce

 

jako nieliczni w Polsce posiadamy certyfikat wysokiej jakości szkoleń ISO29990-2010 Akredytowany przez EUROPEJSKIE CENTRUM JAKOŚCI I PROMOCJI

 

Posiadamy także certyfikat jakości ISO 9001 Akredytowany przez EUROPEJSKIE CENTRUM JAKOŚCI I PROMOCJI

 


 

Posiadamy Wpis do  Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), co pozwala  nam realizować szkolenia, w tym dla bezrobotnych i poszukujących pracy w ramach zleceń finansowanych ze środków publicznych.

 

Nasze szkolenia mogą być finansowane przez Krajowy Fundusz Szkoleniowy

 

 

Od kiedy pojawiliśmy się na Oferteo otrzymujemy tytuły Najlepsi 2017, 2018 ,2019 w branży szkoleniowej

 


 

Dzięki Klientom Oferteo.pl otrzymaliśmy także tytuł PROFESJONALNY SPRZEDAWCA

 

Posiadamy wpis do Bazy Usług Rozwojowych- największej wyszukiwarki szkoleń m.in. z możliwością dofinansowania. Nasze szkolenia w BUR: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/search?SearchFilterView%5Bpodmiot_id%5D=6568&wai=0


 


 

ARIMR_MazowieckiOR-_Poprawa_kontaktów_międzyludzkich.pdf
ARIMR_Podlaski_OR_Etykieta.pdf
ARIMR_Wielkopolska_Etykieta_w_biznesie.pdf
wpis_do_Rejestru_Instytucji_Szkoleniowych.pdf
HERZ.pdf
iso_29990.png
ps_brown_medium.png
Obraz_(44).jpg

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@solberg-szkolenia.pl
Telefon: 333003145

Ciasteczka>