Dostawca usług - Szkoła Języków Obcych Inter Lang & Text Jacek Czownicki

Logo Szkoła Języków Obcych Inter Lang & Text Jacek Czownicki

0/5

Szkoła Języków Obcych Inter Lang & Text Jacek Czownicki

Siedziba: Piotra Michałowskiego 1, 31-126 Kraków

NIP: 6761007970

Liczba zrealizowanych usług : 1Charakterystyka działalności firmy

Dołącz do szkoły językowej ILT z Krakowa – nauczymy Cię, jak komunikować się swobodnie na wybranym poziomie w języku angielskim i niemieckim!

Ty także możesz stać się jednym z kursantów szkoły językowej z Krakowa ILT. Od 1990 roku przygotowujemy naszych kursantów do swobodnego komunikowania się w języku niemieckim i angielskim. Prowadzimy kursy językowe w Krakowie na najwyższym poziomie – jakość świadczonych usług została doceniona przez zespół Newsweek oraz Love Kraków.

Kursy organizowane przez naszą szkołę angielskiego i niemieckiego dedykowane są szerokiemu gronu zainteresowanych. Do zdobycia certyfikatów na różnym poziomie jesteśmy w stanie przygotować młodzież, dorosłych, pracowników firm, a także obcokrajowców uczących się języka polskiego.

W szkole ILT skupiamy się na przygotowaniu szerokiej oferty kursów językowych. Prowadzimy kursy języka angielskiego i niemieckiego na każdym poziomie, a po ich ukończeniu można uzyskać certyfikat potwierdzający zdobycie umiejętności na danym poziomie.

Nauka w ILT szkole językowej w Krakowie koncentruje się na zajęciach w małych grupach – maksymalnie 10 osobowych. Nasi kursanci mają dostęp do platformy e-learningowej, co wzbogaca ofertę ćwiczeń i pozwala na nadrobione zaległości w przypadku nieobecności na zajęciach (w szkole lub online). Dla lepszego komfortu uczniów dajemy dużą swobodę w wyborze osoby prowadzącej zajęcia. Nasze kursy językowe w Krakowie odbywają się pod okiem doświadczonych lektorów i native speakerów, dysponujących wiedzą praktyczną i umiejętnościami dydaktycznymi.

Głównymi zaletami nauki w naszej szkole językowej w Krakowie są elastyczność w podejściu do uczniów oraz jakość oferowanych kursów. Szkoła ILT koncentruje się na indywidualnych potrzebach językowych i nauczaniu poziomu dopasowanego do zdolności kursanta. Uczymy języka niemieckiego i angielskiego w Krakowie od niemal 30 lat – pozwoliło nam to wypracować takie metody pracy, które efektywnie przygotowują do posługiwania się językiem obcym w każdej sytuacji.

Wybierając język niemiecki lub angielski w szkole ILT zyskujesz lekcje z profesjonalnymi lektorami lub native speakerami, certyfikat po każdym ukończonym kursie, dostęp do platformy e-learningowej, a przede wszystkim naukę tej sfery języka, na której Ci najbardziej zależy!

Zdobyliśmy ZNAK JAKOŚCI MAŁOPOLSKICH STANDARDÓW USŁUG EDUKACYJNO-SZKOLENIOWYCH - MSUES!

 

SMCG-Raport-fin-872x1024.jpg

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: kursy@ilt.pl
Telefon: +48 604226390

Ciasteczka>