Dostawca usług - WROCŁAWSKA AGENCJA INSAD Kamila Marczak-Glapiak

Logo WROCŁAWSKA  AGENCJA INSAD Kamila Marczak-Glapiak

0/5

WROCŁAWSKA AGENCJA INSAD Kamila Marczak-Glapiak

Siedziba: Karmelkowa 29, 52-437 Wrocław

NIP: 8992087208

Liczba zrealizowanych usług : 0Charakterystyka działalności firmy

INSAD to agencja celna, z siedzibą we Wrocławiu, obecna na rynku od 2006 roku. Zatrudnia agentów celnych z 20-letnim doświadczeniem w branży, co przekłada się na fachowość i najwyższą jakość świadczonych usług.

W związku z posiadanymi kompetencjami oferujemy naszym klientom kompleksową obsługę celną. Specjalizujemy się również w szkoleniach z zakresu przepisów celnych oraz pomagamy naszym klientom w przygotowaniu dokumentacji celnej niezbędnej do objęcia towarów procedurą celną.

Oferujemy szkolenia otwarte i zamknięte - w pełni dopasowane do potrzeb uczestników. Prowadzącymi są najlepsi specjaliści w zakresie zarządzania ryzykiem celnym oraz wymiany towarowej z zagranicą.

Szkolenia otwarte są przeznaczone dla małych, kilkuosobowych grup. Zajęcia mają formę warsztatów i opierają się na aktywnym udziale uczestników. Wykładowcy nie tylko dzielą się swoją wiedzą dziedzinową, lecz również odpowiadają na pytania przedsiębiorców uczestniczących w szkoleniu, starając się znaleźć rozwiązanie problemów, z którymi się zmagają w codziennej działalności.

Szkolenia zamknięte przebiegają według autorskiego scenariusza i każdorazowo są ściśle dopasowane do potrzeb uczestników. Przebieg szkolenia realizowanego na zlecenie firmy jest zależny od zakresu tematycznego wskazanego przez klienta. Zarówno poruszane tematy, jak i poziom zaawansowania merytorycznego w pełni odpowiadają potrzebom uczestników szkolenia

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------

Z naszej oferty szkoleniowej korzystają:

  • Firmy, od których wymaga się spełnienia praktycznych standardów w zakresie kompetencji lub kwalifikacji zawodowych, związanych bezpośrednio z prowadzoną działalnością w zakresie spraw celnych.
  • Przedsiębiorcy o profilu działalności związanym z wymianą towarową z zagranicą: importerzy, eksporterzy, firmy transportowe, agencje celne, firmy specjalizujące się w obsłudze prawnej i księgowości.
  • Posiadacze uprawnień celnych.
  • Posiadacze certyfikatu AEO.
  • Podmioty ubiegające się o certyfikat AEO.
  • Pracownicy firm, chcący uzupełnić wiedzę z zakresu zarządzania ryzykiem w przedsiębiorstwie.
  • Firmy rozpoczynające wymianę towarową z krajami spoza Unii Europejskiej.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: szkolenia@insad.com.pl
Telefon: +48792005542

Ciasteczka>