Dostawca usług - Pastelowa Pracownia Spółka Cywilna Dyba Agnieszka Adamowicz Sabina

Logo Pastelowa Pracownia Spółka Cywilna Dyba Agnieszka Adamowicz Sabina

4.8/5 z 57 ocen

Pastelowa Pracownia Spółka Cywilna Dyba Agnieszka Adamowicz Sabina

Siedziba: ul. Rtęciowa 20, 70-736 Szczecin

NIP: 9552525320

Liczba zrealizowanych usług : 41Charakterystyka działalności firmy

Pastelowa Pracownia S.C. jest połączeniem dwóch jednoosobowych działalności gospodarczych, które w połączeniu posiadają duże doświadczenie w realizacji usłg szkoleniowych z zakresu fotografii, makijażu i organizacji firmy. Szkolenia Pastelowej Pracowni skierowane jest do firm, instytucji oraz osób prywatnych. Współpracujemy z szerokim gronem profesjonalnych trenerów, którzy bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Branża fotograficzna, w której przede wszystkim realizujemy szkolenia, to branża w której sami działamy - na co dzień realizujemy zlecenia fotograficzne.

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 – co oznacza, iż spełniamy normy zarządzania w świadczeniu usług rozwojowych w zakresie szkoleń  zapewniający rozwój osobisty oraz zawodowy pracowników firm, instytucji publicznych i osób fizycznych.  Organizujemy szkolenia otwarte a także zamknięte na zamówienia danej firmy/instytucji oraz szkolenia dofinansowane ze środków UE.

Pastelowa Pracownia posiada Certyfikat systemu zarządzania jakością wg. ISO 9001:2015 w zakresie usług szkoleniowych i doradczych (Certyfikat numer 201480/A/0001/UK/Po).

Pastelowa_cert._ISO_9001_Pracownia_Spółka_Cywilna_Dyba_Agnieszka,_Adamowicz_Sabina.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: kontakt@pastelowapracownia.pl
Telefon: 791372588

Ciasteczka>