Dostawca usług - Roksana Sławińska

Logo Roksana Sławińska

4.8/5 z 1025 ocen

Roksana Sławińska

Siedziba: ul. Stanisława Czernika 5/10, 92-538 Łódź

NIP: 7282645130

Liczba zrealizowanych usług : 110Charakterystyka działalności firmy

Roksana Sławińska jest firmą szkoleniową powstałą w 2012 roku. Jesteśmy interdyscyplinarnym zespołem specjalistów, których łączy przekonanie, że każdy z nas ma moc sprawczą aby dokonać zmian na lepsze. Dlatego też naszą misją jest wspieranie organizacji w wejściu na wyższy poziom w biznesie.Służymy przedsiębiorcom naszą wiedzą i doświadczeniem w pozyskaniu środków z Unii Europejskiej i ich strategicznym wykorzystaniu ukierunkowanym na wzrost kluczowych kompetencji.
W naszych projektach biznesowych wspieramy rozwój kultury i środowiska pracy na organizację uczącą się ułatwiając dostęp do dodatkowych benefitów i doradztwo w zakresie ich optymalnej utylizacji.                                                            

Prowadzimy szkolenia z zakresu kompetencji menedżerskich, obsługi klienta, sprzedaży, komunikacji w zespole, zarządzania czasem oraz pokrewne szkolenia z kompetencji miękkich dedykowane dla każdej branży, a także szkolenia z branży fitness oraz jogi.

Stałymi odbiorcami naszych usług są: firmy z branży jubilerskiej, jedna z największych sieci studiów treningu personalnego EMS w Polsce, gastronomia, hotele, sklepy odzieżowe i inne firmy usługowe chcące zwiększyć rentowność swojej firmy oraz rozszerzyć zakres świadczonych usług. Oferowane szkolenia, zostały przygotowane w oparciu o wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe naszych trenerów.

Cechuje Nas skuteczność, odpowiedzialność za powierzone zadania, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Współpracę z firmami opieramy na budowaniu długofalowych relacji opartych na uczciwości i rzetelności. 


Zadzwoń na numer 791-755-558 / 579-899-509 lub napisz do Nas e-mail na adres r.slawinska@roksanaslawinska.pl, a my przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie i Twojej firmy! 

Specjalizujemy się w szkoleniach w zakresie rozwoju kompetencji interpersonalnych, sprzedażowych, menedżerskich oraz szkoleniach z branży fitness.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00053/2019.

Posiadamy Certyfikat o nr 02/05/2019 - Znak Jakości TGLS Quality Alliance.

Referencje5.pdf
Znak_Jakości_TGLS_Quality_Alliance.pdf
Referencje2.jpg
Referencje3.jpg
Referencje4.jpg
RIS.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: r.slawinska@roksanaslawinska.pl, biuro@roksanaslawinska.pl
Telefon: (+48) 791 755 558

Ciasteczka>