Dostawca usług - MAREK TURCZA KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

Logo MAREK TURCZA KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

0/5

MAREK TURCZA KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

Siedziba: ul. Szopkarzy 2/37, 31-228 Kraków

NIP: 9451892838

Liczba zrealizowanych usług : 15Charakterystyka działalności firmy

O NAS

TURCZA Kancelaria Radców Prawnych usługi szkoleniowe i doradcze świadczy na rzecz klientów biznesowych od 2007 roku.

Zespół Kancelarii składa się z prawników wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach prawa dzięki czemu mają Państwo sposobność uzyskać merytoryczną wiedzę bezpośrednio od praktyków, poznać praktyczne problemy oraz możliwe rozwiązania.

Konsekwentnie dążymy do osiągnięcia pozycji lidera na lokalnym i ogólnopolskim rynku szkoleń prawnych i usług doradczych. Bardzo ważnym celem jest dla nas również zadowolenie klientów oraz wysoki standard ich obsługi.

 

SPECJALIŚCI I EKSPERCI

Organizowane przez nas szkolenia i warsztaty prowadzone są przez profesjonalistów i ekspertów specjalizujących się w danym zagadnieniu. Mogą mieć Państwo pewność, że otrzymują Państwo informacje z pewnego i sprawdzonego źródła.

MERYTORYCZNE TREŚCI

Prowadząc szkolenia oraz warsztaty duży nacisk kładziemy na praktyczną przydatność przekazywanych informacji. Ponadto dopasowujemy treści do potrzeb zdefiniowanej grupy odbiorców.

ROZWIĄZUJEMY PROBLEMY

Bardzo często zainteresowanie naszymi usługami pojawia się na gruncie istniejących i trudnych do rozwiązania problemów. Pomagamy je usuwać dbając również o to by zapobiec ich pojawianiu się w przyszłości.

ZAWSZE AKTUALNA WIEDZA

Zarówno dla prawników, jak i dla osób prowadzących działalność gospodarczą, bardzo ważny aspekt stanowi pozostawanie na bieżąco ze zmianami prawa. Dokładamy najwyższej staranności by zawsze przekazywać najświeższą wiedzę.

Certyfikat SUS 2.0

MAREK_TURCZA_KANCELARIA_RADCÓW_PRAWNYCH_SUS_skan.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: info@inlegal.pl
Telefon: (+48) 61 6663 760

Ciasteczka>