Dostawca usług - P.P.H.U - EKO SNAILS GARDEN Grzegorz Skalmowski

Logo P.P.H.U - EKO SNAILS GARDEN Grzegorz Skalmowski

0/5

P.P.H.U - EKO SNAILS GARDEN Grzegorz Skalmowski

Siedziba: Krasin 16/a, 14-400 Krasin

NIP: 5781201278

Liczba zrealizowanych usług : 0Charakterystyka działalności firmy

 Oferując nasze usługi w zakresie produkcji i szkoleń, zapraszamy do współpracy firmy, konsorcja, spółki i inne instytucje.

Dzięki zdobytej wiedzy oraz bogatemu doświadczeniu, jako pierwsi w Polsce zapragnęliśmy rozwijać nie tylko sektor hodowlany, ale także gastronomiczny i kosmetyczny, wykorzystując wszystkie dobrodziejstwa jakie niesie ze sobą ślimak. Od 2003 roku staramy się łączyć historię z nowoczesnością.

Naszym priorytetem jest profesjonalna obsługa klientów, dostosowanie się do ich potrzeb oraz zrozumienie ich specyfiki. Wysoka jakość świadczonych przez naszą firmę usług została wielokrotnie potwierdzona certyfikatami i doświadczeniem.

Snails Garden jest certyfikowanym członkiem Kucharskiej Wspólnoty Europejskiej - Euro-Toques International, którą tworzy ponad 7000 kucharzy i szefów kuchni z siedzibą w Brukseli. Oddział Euro Toques Polska działa od 2010 r.

Przedstawiamy kilka wybranych ogólnopolskich nagród, które najbardziej sobie cenimy: Mikroprzedsiębiorca roku, Przedsiębiorca Społecznie Zaangażowany, Sposób na Sukces, Wizjoner Roku, e-Gazele Biznesu. Pierwszy POLSKI certyfikat BIO  - chów ślimaków.

Wyróżnienie Orzeł Exportu, Certyfikat "Dobry Produkt " - kategoria produkt wysokiej jakości, Kosynierzy Przedsiębiorczości, Dziedzictwo Kulinarne Europy - Warmia i Mazury.  Certyfikat Marszałkowski "Produkt Warmia Mazury".

Food Show  - Najlepszy produkt rynku HoReCa - Ślimaki mazurskie.  Snails Garden Laureat Food Business Awards.

Nasze ŚWIATOWE nagrody!

USA - World Food Travel Association - Food Trekking Awards za doskonałość w Turystyce Kulinarnej.

CHINY - Gourmand World Cookbook Awards - "Oskar"  za opracowanie i wydanie. Najlepsza książka kulinarna na świecie "Ślimaka kulinarna podróż - o tym, co zapomniane, a przypomnienia warte" - .

Firma Snails Garden znalazła się w elitarnym gronie przedsiębiorstw uhonorowanych Marszałkowskim Laurem "Najlepszym z Najlepszych" w kategorii: Innowacje i rozwój.

Nasze motto, zapytacie? Innowacyjność to nie wybór, a klucz do przetrwania i rozwoju. 

1. Gastronomia

Firma Eko Snails Garden jest jedyną w Polsce, która po spełnieniu wszelkich wymogów, przystąpiła ze ślimakami do Europejskiej Sieci Dziedzictwa Kulinarnego, reprezentując region "Warmia Mazury i Powiśle". Ślimaki były jadane w Polsce już w 1682 roku. W najstarszej polskiej książce kucharskie "Compendium ferculorum" za czasów Króla Jana III Sobieskiego, znajdziemy więcej przepisów na ślimaki niż wieprzowinę! Natomiast na terenie Warmii i Mazur, ślimakami  - rozkoszowali się Biskupi warmińscy.

Zajmujemy się ślimakami z gatunku Cornu aspersum, dawniej Helix aspersa i naszym winniczkiem. Wszystkie ślimaki Snails Garden, zostały nazwane ogólną nazwą "Ślimaki mazurskie" i uzyskały doskonałą opinie klientów, co potwierdzili sami szefowie kuchni nadając naszym ślimakom tytuł: "Najlepszy Produkt dla sektora HoReCa"

2. Kosmetologia

Kosmetyki Snails Garden zostały stworzone z pasji do pielęgnacji skóry z zastosowaniem naturalnych składników. Nasze kosmetyki projektowane są w oparciu o własne receptury, z wykorzystaniem unikatowego składnika jakim jest naturalny śluz ślimaka.

Śluz ślimaka jest cennym składnikiem aktywnym oraz idealnie zbilansowanym. Zawiera w sobie naturalne składniki, które w większości kosmetyków występują pod postacią składników syntetycznie wytworzonych w laboratoriach. 

Przez lata zdobyliśmy rzeszę klientek, które nie wyobrażają sobie już pielęgnacji bez naszych kosmetyków. Kosmetyki Snails Garden są dostępne w wybranych salonach kosmetycznych, gdyż cenimy sobie ich najwyższą jakość i skuteczność działania. Nasze produkty zdobyły certyfikat - "Produkt Warmia Mazury" , który potwierdza ich najwyższą jakość. 

Perły Afrodyty

Firma Snails Garden zajmuje się również produkcją jaj ślimaka na kawior biały, który był ceniony już w starożytności przez mieszkańców Rzymu, a także Egipcjan i Greków, a którzy nazwali go "Perły Afrodyty".

Ogólnie kawior posiada właściwości odmładzające, głęboko nawilżające, ujędrniające i odżywcze, dlatego stał się nie tylko przysmakiem dla podniebienia, ale także głównym składnikiem kosmetyków.

Snails Garden – na straży Twojego piękna!

Certyfikat_Slimaki_z_Mazur.jpg
Dziedzictwo_Kulinarne_Europy_przetwornia.jpg
krem-paslecki-produkt-warmia-mazury.jpg
Najlepszym_z_Najlepszych_SnailsGarden.jpg
Slimaki_Mazurskie_-_Snails-Garden.jpg

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: bistro@snailsgarden.com
Telefon: +48 69 838 85 31

Ciasteczka>