Dostawca usług - ATAO Renata Batkiewicz

Logo ATAO Renata Batkiewicz

4.7/5 z 16 ocen

ATAO Renata Batkiewicz

Siedziba: ul. Wyzwolenia 2/3, 41-800 Zabrze

NIP: 7811551795

Liczba zrealizowanych usług : 31



Charakterystyka działalności firmy

DOŚWIADCZENIE: Renata Batkiewicz - skuteczny menedżer z wieloletnim doświadczeniem w polskich i międzynarodowych korporacjach finansowych. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Ekonomii oraz Wyższej Szkoły Bankowej. Przez cztery lata Sędzia Ogólnopolskiego Konkursu PNSA, dwa ostatnie lata w Kapitule Sędziowskiej PNSA. Od wielu lat związana z Wielkopolskim Klubem Kapitału, gdzie aktywnie uczestniczy w różnych inicjatywach dla Przedsiębiorców, od roku 2017 - Lider Wielkopolskiego Klastra Medycyny i Zdrowia, autorka artykułów  w Biuletynie WKK. Organizator Wykładów pro-zdrowotnych pod nazwa "Zdrowe Środy" z ciekawymi ludźmi, fachowcami w swojej branży, propagującymi zdrowy styl życia.

Obecnie prowadzi włsną firmę konsultingowo-szkoleniową ATAO, jest polskim Partnerem niemieckiej Firmy BEMER, która w oparciu o przełomowe odkrycia rozwija Fizyczną Terapię Naczyniową, wspomagającą najważniejsze mechanizmy regulacyjne organizmu oraz Propagatorką Amerykańskiego Instytutu HeartMath i prowadzi obserwacje związane z koherencją serca (HRV).

Organizuje liczne Kursy i Szkolenia z zakresu Funkcjonalnej Terapii Trzewi, Starosłowiańskiego Masażu Brzucha i Mikrokinezyterapii oraz z zakresu kosmetologii, m. in. - Mikropunktury, Mikropigmentacji i innych.  Po uzyskaniu Certyfikatów II-stopniowego Kursu w Kijowie, prowadzi Kursy Vacuterapii.

Dotychczas zorganizowała dziesiątki Kursów. Otrzymała Certyfikat potwierdzający wdrożenie wymagań standardu SUS. 2.0 i jego realizację, przez DEKRA Certification Sp. z o.o. , a także jest wpisana do RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych).

Certyfikat potwierdzający wdrożenie i realizację wymagań standardu SUS. 2.0., otrzymany przez DEKRA Certyfication Sp. z o.o. 

2018_certyfikat-SUS_ATAO-Renata-Batkiewicz.pdf

Instytucja certyfikująca (wpisana do ZRK)

CERTYFIKAT Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0) Certyfikat DEKRA/SUS/000418 dla ATAO Renata Batkiewicz DEKRA Certification Sp. z o.o. Wrocław


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: atao.szkolenia@gmail.com
Telefon: (+48) 730 666 736

Ciasteczka>