Dostawca usług - Lingua Justyna Cygan

Logo Lingua Justyna Cygan

5/5 z 19 ocen

Lingua Justyna Cygan

Siedziba: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19a/14, 41-205 Sosnowiec

NIP: 6443019042

Liczba zrealizowanych usług : 12Charakterystyka działalności firmy

LINGUA to Centrum Szkoleń Językowych i Tłumaczeń w Sosnowcu posiadające wieloletnią tradycję w nauczaniu. Jesteśmy obecni na rynku od 2005 roku i od samego początku naszym celem jest oferowanie najwyższej jakości kursów językowych dla dorosłych. LINGUA specjalizuje się w organizowaniu „szytych na miarę” kursów języka angielskiego dla firm i słuchaczy indywidulanych. Szkolenia językowe  swoim zakresem obejmują wszystkie poziomy oraz obszary językowe od języka biznesu, technicznego po angielski w logistyce czy farmacji. 

LINGUA to komunikatywna metoda nauczania. Podczas zajęć szczególną uwagę zwracamy na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym – po prostu na mówienie. Metoda ta ma na celu ułatwienie słuchaczom przełamanie bariery językowej już w pierwszych miesiącach nauki. 

LINGUA to doświadczenie w nauczaniu w firmach. Do grona naszych Klientów należą zarówno wielkie międzynarodowe korporacje, jak i małe i średnie przedsiębiorstwa. Naszym celem jest maksymalne dopasowanie się do potrzeb Klienta. Budujemy zaufanie poprzez najwyższą jakość obsługi oraz najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie nauczania języka angielskiego. 

LINGUA to przede wszystkim nasi Słuchacze, którzy doceniając nasz wkład i zaangażowanie, uczą się z nami przez wiele semestrów. Lojalność i zadowolenie Słuchaczy, potwierdzająca skuteczność nauki, jest dla nas nagrodą za codzienną dbałość o wysoką jakość zajęć. 

LINGUA to doskonale dobrana i przeszkolona kadra lektorska. Przyjazna Słuchaczom atmosfera zajęć, doświadczenie i 100% zaangażowanie lektora gwarantuje językowy sukces. Nasi lektorzy to eksperci w dziedzinie nauczania języków obcych.

LINGUA współpracuje również z centrami językowymi na całym świecie, dzięki czemu prowadzimy zagraniczne szkolenia językowe dla dzieci i dorosłych. Możemy się uczyć w szkołach w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej, Kanadzie, Irlandii, Malcie i Południowej Afryce.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze kursy od 2018 roku działamy stacjonarnie w Energetycznym Centrum Kultury w Sosnowcu przy ul.Będzińskiej 65. 

 

W roku 2018 otrzymaliśmy międzynarodowy Znak Jakości TGLS. 

referencje_Valeant.pdf
TGLS_certyfikat_jakości.pdf
referencje_Zannini.pdf
referencje_Insbud.pdf
referencje_Agencja_Celna.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: kontakt@linguacentrum.pl
Telefon: (+48) 509 135 504

Ciasteczka>